Birštono viešoji biblioteka kviečia dalyvauti biblioterapijai skirtoje konferencijoje

Birstono_viesoji_biblioteka_birstonas_2

Plėtodami biblioterapijos paslaugas, tradicinį knygos skaitymą derindami su psichologija, medicina, daile, muzika, įgyvendiname projektą ,,Inovatyvių terapijų taikymas ir sklaida bibliotekoje”. Birštoniečius ir kurorto svečius kvietėme į biblioterapinių renginių ciklą rašytojas + psichologas, kuris suteikė galimybę į knygos skaitymą pažvelgti naujai. Didelio susidomėjimo sulaukė netradicinė popietė su Kauno kaniterapinės pagalbos centro prezidente I. Šikšniuviene, šio centro savanoriais ir jų augintiniais. Organizavome kūrybinio rašymo terapines dirbtuves su psichoterapeutu J. Kvedarausku, dailės terapijos dirbtuves su psichologe, dailės terapeute I. Žemaitiene, susitikimą su muzikos terapeute, poete I. Papečkyte, kuriose dalyviai muziką jungė su biblioterapiniais tekstais ir kt.

Baigiamasis projekto renginys – konferencija ,,Biblioterapija. Knyga gali prakalbinti ir gydyti 2“ vyks spalio 29 d., ketvirtadienį, Birštono kurhauze. Joje pranešimus skaitys žinomi Lietuvos psichologai, psichoterapeutai, patirtimi dalinsis bibliotekų specialistai.

Kviečiame registruotis, dalyvauti konferencijoje. Daugiau informacijos bibliotekos svetainėje internete www.birstonas.mvb.lt.

Šį projektą įgyvendiname bendradarbiaudami su Humanistinės egzistencinės psichologijos institutu, vadovaujamu prof. R. Kočiūno, VŠĮ ,,Tulpės“ sanatorija, vadovaujama gydytojos L. Patinskienės.

Projektą ,,Inovatyvių terapijų taikymas ir sklaida bibliotekoje” finansuoja Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija, Birštono savivaldybė.

 

Birštono viešosios bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite

1 komentaras