Birštone – kauniečių komandų triumfas

Balandžio 21 d. Birštone petankės aikštynas vėl atgijo, nes jame vyko pavasarinis petankės dvejetų turnyras, kurį organizavo Birštono petankės klubas ir Nacionalinė rutulių sporto federacija.
Į turnyrą atvyko 17 komandų iš Lenkijos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Utenos, Prienų ir Birštono. Pirmame etape, kuriame buvo sužaista po keturias partijas, išaiškėjo pagrindinio ir paguodos turnyro komandos.
8 geriausios komandos kovojo dėl nugalėtojos vardo, o likusios devynios ieškojo laimės paguodos varžybose.
Po pirmo etapo tarp aštuonių stipriausiųjų dvejetų buvo ir du dvejetai iš mūsų krašto: „Apči“ (Irma Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius) ir „Arijai“ (Giedrius Bisikirskas ir Vytautas Žiūkas). Deja, bet „Šilagėlės“ dvejetui (Vytautas Gedminas, Vytautas Vaitkevičius) prasimušti į finalinę grupę nepavyko.
Turnyro nugalėtojais tapo Kauno „Vyri“ dvejetas. Antrą vietą užėmė „A3“ dvejetas, trečią – Kauno – Utenos „MS“ komanda. Svečiai iš Lenkijos liko už prizininkų borto (4 vieta). „Apči“ užėmė 6-tą, „Arijai“ – 8-tą vietas.
Paguodos turnyrą laimėjo „Kauniukų“ duetas. „Šilagėlėi“ nelabai sekėsi ir šiame turnyre. Jie galutinėje įskaitoje užėmė  16-tą vietą.

Taip pat skaitykite

2 komentarai