Birštonas jau turi merą

dirgincienePagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, Birštono savivaldybės gyventojai jau apsisprendė dėl mero ir valdančiosios partijos.

Kaip ir galima buvo tikėtis, jau pirmajame ture Birštono mere buvo išrinkta dabartinė savivaldybės vadovė socialdemokratė Nijolė Dirginčienė.

Išrinktoji merė naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog artėjančius ketverius metus savivaldybės darbe tikrai bus permainų ir keletą kartų pakartojo žodį „optimizacija“.

Pirminiais duomenimis, socialdemokratai taryboje turės daugumą, todėl N. Dirginčienė  savo sumanymams įgyvendinti turės palaikymą.

Tiesa, ir kitos partijos nežadėjo revoliucijų, bet tikino, jog žino, kaip turi keistis Birštonas ir darbas su žmonėmis.

VRK duomenimis, už N. Dirginčienę balsus atidavė 73,59 % rinkėjų. TS-LKD kandidatas Darius Šeškevičius gavo 14,13 %  balsavusiųjų palaikymą, Audrius Šeržentas – 9,05 %.

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. jonasa

    Na taip, radot ką lygint. Kai Prienai su 10 seniūnijų ir įvairiais verslais taps Birštonu su „keliais gyventojais“, kur vien tik biudžetininkai ir viešosios, kurie tie patys sukasi tarp tos pačios valdžios ir prie to paties lovio, kuriame garantuoti „kurortiniai“ asignavimai, tada Prienuose irgi valdžia taps nepakeičiama iki pensijos. Birštone nėra ką veikt per rinkimus. Ten viskas aišku iki rinkimų. O Prienuose reikia „labai pasistengt“, norint tapt valdžia.

  2. prienietė

    džiaugiuosi už Birštoną. Prienams ir toliau iki Birštono bus kaip iki mėnulio.

  3. Zita Burseviciene

    Dziaugiuosi dauguma birstonieciu kuriems nekylo klausimas −uz ka balsuoti−issirinkome mere ir partija kurie politini kapitala ir zmoniu pasitikejima uzsidirbo realiais darbais∙Dirginciene−dovana Birstonui∙Visokeriopos sekmes merei ir socialdemokratu partijos biciuliams isrinktiems i savivaldybes Taryba∙