Balbieriškio katilinės perdavimas savivaldybei tikrai užtruks

Rajono politikai, kalbėdami apie šilumos problemas, ne kartą minėjo, jog po Jiezno katilinės perėmimo bus pasistengta perimti ir Balbieriškio katilinę. Bet kalbos kalbomis, o darbai tikrai nejuda, nes Balbieriškio katilinės likutinė vertė siekia daugiau negu pusę milijono. Kyla klausimas: ar naudingas savivaldybei toks sandėris? Juk laisvų lėšų savivaldybė tikrai neturi. Taip pat neaišku, kokia nauda iš šio sandėrio bus rajono žmonėms.

Rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistas Dainius Sodaitis naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog katilinės perėmimo sąlygas, kurias siūlo UAB „Prienų energija“, savivaldybė net nesvarsto.

UAB „Prienų energija“ direktorius Vaidas Povilėnas teigia, jog klausimas dėl Balbieriškio katilinės perdavimo yra atviras, tik reikia surasti abiems pusėms priimtiną sprendimą.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. klauimas

    kam apskritai reikalingas Balbieriskio katilines peremimas? rajono zmonem? abejoju! greiciausiai Marcinkeviciui, Bujanauskui ir Kambleviciui, kad kaip Jiezno ar Pakuonio katilines be konkurso jau kita diena atiduotu kokiam nors kitam ar tam paciam (rolsai) privatininkui, kad silumos kaina taptu netgi 2 ct didesne nei Prienuose, o savivaldybe privatininkui moketu kompensacijas. gal ne?