Badmintono šventė Balbieriškyje

Gegužės 5 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos sporto salėje vykusiame badmintono turnyre „Entuziazmas ir patirtis“ kovėsi 46 badmintonininkai iš įvairių Lietuvos miestų. Turnyro organizatoriai suskirstė dalyvius į dvi grupes, kuriose kovojo vyrų, moterų ir mišrūs dvejetai.

Stipriausiųjų „A“ grupėje nugalėjo Salvijaus Stravinsko (Kaunas) ir Manto Šatrausko (Balbieriškis) dvejetas, antrąją vietą iškovojo Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ pora Aurimas Kurapka ir Dalius Juodsnukis. Trečiąją vietą užėmė Mato Kavaliausko (Balbieriškis) ir Valentino Golubevo (Vilnius) dvejetas.

Moterų tarpe geriausiai pasirodė Neringos Žvirblytės (Balbieriškis) ir Ritos Plytnikienės (Vilnius) dvejetas. Aistė Kurapkaitė (Balbieriškis) ir Jurgita Vaškelytė liko antros. Trečiąją vietą užėmė Tanita Urbonienė ir Diana Nikitina.

Mišrių dvejetų grupėje triumfavo N. Žvirblytės ir M. Šatrausko dvejetas. Antrąją vietą iškovojo Lolitos Siliūnienės ir Edvino Jokubausko dvejetas, trečiąją – Mildos Pranckevičiūtės ir Aurimo Kurapkos pora.

M. Šatrauskas ir N. Žvirblytė iškovojo po dvi pirmąsias vietas, A. Kurapka – dvi prizines (2 ir 3).

Turnyrą organizavo SK „Setas“, CBC ir BK „Svajonė“ iš Balbieriškio. Turnyrą parėmė „Krašto Vitrina“ pristato ciklo rėmėjai Juozo Palionio labdaros ir paramos fondas, UAB „Doleta“, UAB „Taneta“, ūkininkas Alvydas Vaicekauskas, SPA-viešbutis „Karališkoji rezidencija“. Apie varžybas informavo laikraštis „Krašto Vitrina“ ir naujienų portalas www.kvitrina.com.

Turnyro partneriais buvo Balbieriškio pagrindinė mokykla ir Algis Marcinkevičius.

Turnyras praėjo organizuotai, jaunieji balbieriškiečiai demonstravo aukšto lygio žaidimą ir gerokai nustebino labiau patyrusius badmintonininkus.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. redavala

    Gražu kai susijungia jaunystė, patirtis ir noras nugalėti.Šaunuoliai mokiniai, kurie nebijo iššūkių demonstruoja gražų žaidimą, moka gražiai siekti pergalių prieš labiau patyrusius…