„Ąžuolas“ neišsaugojo turėto pranašumo ir sužaidė lygiosiomis

Gegužės 28 d. Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai žaidė KAFF senjorų pirmenybių rungtynes su „Garliavos“ veteranais.

Prieniškiai pirmojo kėlinio pabaigoje po Ramūno Jakučionio įvarčio išsiveržė į priekį (1:0).

Antrojo kėlinio viduryje Vytautas Ražaitis „Ąžuolo“ pranašumą padidino iki dviejų įvarčių (2:0). Prieniškiai dar galėjo įmušti ne vieną įvartį, tačiau neišnaudojo dėkingų situacijų. Kaip sakoma, neįmuši tu, įmuš tau. Taip ir atsitiko: svečiai antroje antrojo kėlinio pusėje pelnė du įvarčius ir išlygino rezultatą (2:2).
„Ąžuolo“ futbolininkai pripažino, jog išleido pergalę iš savo rankų.

Prieš tai prieniškiai skaudžiai pralaimėjo Kaišiadorių „Divendos“ komandai (0:8) bei 3:2 įveikė „Karmėlavos“ komandą.