Aurimas Bartuška: „Apsisprendžiau pasitraukti iš klubo direktoriaus pareigų“

IMGP47191Krepšinio klubas „Prienai“ nuo pirmadienio (rugpjūčio 18 d.) pradeda pasiruošimą naujajam sezonui. Pagrindinis komandos branduolys jau suformuotas. Tiesa, naujajame sezone su komanda nebus ne tik ilgamečio vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, bet ir komandos vadovo bei klubo „Prienai“ direktoriaus Aurimo Bartuškos.

Apie savo apsisprendimą trauktis iš klubo direktoriaus pareigų naujienų portalui kvitrina.com patvirtinęs A. Bartuška pasakė, jog pagrindine tokio žingsnio priežastimi tapo nesikeičianti situacija su po praeito sezono susiformavusia sąlyginai nedidele biudžeto skola. Vis dar klubo direktoriaus teigimu, atėjo laikas perleisti visuomeninio darbo naštą kitiems. Tiesa, A. Bartuška teigia, jog neatsisako padėti klubui ir nebūdamas direktoriaus poste, nes ir toliau jo gyvenimas ir veikla yra ir bus susieti su Prienais. Pasak ilgamečio klubo vadovo, naujajam sezonui suformuota komanda pajėgi kautis dėl aukštų vietų LKL čempionate.

A. Bartuška pabrėžė, kad jo sprendimas pasitraukti iš klubo „Prienai“ direktoriaus pareigų nepaveiktas tos aplinkybės, jog nuo rugsėjo mėnesio jis dirbs „Lietuvos ryto“ klube. Ilgametis komandos simbolis sako nemanantis, jog Prienų krašte gali atsirasti verslininkų, kurie sutiktų remti „Lietuvos ryto“ komandą, todėl kalbos apie jo galimą priešišką veiklą prieš prieniškius neturi pagrindo.

„Nusipelniau kito įvertinimo, bet jei kam kils noras smerkti, tegul smerkia“ –  teigė A. Bartuška.

Emocingasis A. Bartuška yra tapęs Prienų krepšinio komandos simboliu. Apie galimą pasitraukimą iš klubo vadovo pareigų jis kalbėdavo gana dažnai, bet dažniausiai pareiškimai ir likdavo pareiškimais. Šis kartas kitoks, nes komandoje jau nėra V. Šeškaus, kuris mokėjo nuraminti bendražygį.

Tiesa, su komanda vis dar yra Naglis Jaruševičius, su kurio vardu siejamas komandos šuolis į krepšinio aukštumas, bei krašto žmonės, visada pasiruošę ją palaikyti.

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Jonas

    Jau geriau pas Vainauskus, nei likt su Vaidoga, as isvis niekaip nesuprantu kas ji prileido prie komandos? O zinot kodel praeitam sezone nebuvo galima isigyti bilietu is zinomu bilietu platinimo sistemu kaip tiketa, bilietai.lt o todel kad per jas neina nieko pavogt, viskas fiksuojama…

  2. komjaunimo tiesa

    Kaip ziurkes bega is skestancio laivo.Girinis patrauke paskui Seska i Vainausku komuniagini projekteli.