Atsakingas yra, o atsakomybė?

Rajono savivaldybės Tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas, Prienų KKSC direktoriaus pavaduotojas Egidijus Visockas rugsėjo 28 d. darbą pradėjo vesdamas kūno kultūros pamoką „Žiburio“ gimnazistams.

Valdančiosios daugumos atstovai į dažną klausimą, kodėl iki šiol statoma nauja sporto arena neturi šeimininko, atsakydavo, jog, kai tik bus surengtas konkursas Prienų KKSC direktoriaus pavaduotojo vietai užimti, atsiras ir žmogus, atsakingas už arenos funkcionavimą. Konkursas įvyko. Žinomas nugalėtojas. O kas po to pasikeitė? Ogi nieko! Arena gyvuoja savo ritmu, o atsakingas asmuo, kaip pažymėta straipsnio pradžioje, užsiima kitais reikalais.

Prienų KKSC direktorius Voldemaras Vaitiekūnas naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog naujas pavaduotojas dirba ir atlieka jam pavestas funkcijas, o naujoji sporto arena dar nepriduota, todėl jokių veiksmų nesiimama. Deja, susisiekti su pačiu E. Visocku nepavyko, todėl pateikti Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininko nuomonės negalime.

Tiesa, išplėstiniame pasitarime dėl arenos ateities E. Visockas nedviprasmiškai išsakė nuomonę, kad biudžetą naujos arenos eksploatavimui turi suformuoti Taryba, ir nė žodžio neištarė apie tai, kaip bus valdoma arena bei apie kitų arenos išlaikymui reikalingų šaltinių paiešką.

Krepšinio klubo „Prienai“ prezidentas Naglis Jaruševičius naujienų portalui kvitrina.com teigė, kad neliks nuošalyje papildomų lėšų arenos išlaikymui pritraukimo klausimu, bet norėtų matyti, jog ir savivaldybės paskirtas atsakingas asmuo rodo iniciatyvą.

Spalio paskutinėmis dienomis norima surengti gražų renginį sporto arenos atidarymo proga. Krepšinio klubo „Prienai“ vadovai numatė pakviesti į svečius arba Kauno „Žalgirio“, arba „Lietuvos ryto“ krepšininkus, surengti draugiškas rungtynes bei pristatyti areną, kurioje „Rūdupio“ krepšininkai žais LKL, BBL čempionatų rungtynes, o gal ir Eurocup turnyro mačus.

O kas toliau? Kokie daromi žingsniai, kad arenos salė būtų pastoviai užimta? Deja, dar neteko girdėti, kad egzistuoja bent kokie susitarimai arba pristatyta vizija šiai problemai (!) spręsti.

O gal tiesiog visuomenė nieko nežino, o darbai vyksta pilnu tempu (!?).

Povilas Reibutis

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras