Atgaivintame Birštono organizacijų petankės turnyre – „Birštono vandentiekio“ I ir „Šilagėlės komandų triumfas


kvitrina.com

Gegužės 25 d. Birštono petankės aikštyne vyko atgaivintas Birštono organizacijų dvejetų petankės turnyras, kuriame susitiko „Birštono vandentiekio“ (3), Birštono sporto centro (2), „Birštono šilumos“, Birštono policijos, Birštono KC, Birštono lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ir sveikuolių klubo „Šilagėlė“ komandos.
Komandos sužaidė po 3 susitikimus. Po rezultatų suvedimo paaiškėjo, jog dvi komandos – „Birštono vandentiekio“ I ir „Šilagėlė“ – laimėjo visus susitikimus ir surinko po vienodą taškų sumą. Vienodi buvo ir papildomai kriterijai. Organizatoriai savotiškai nutarė išspręsti dilemą dėl nugalėtojų (pagal abėcėlę). Pirmąja vieta džiaugėsi „Birštono vandentiekio“ I komanda, antroji atiteko „Šilagėlės“ jaunimui. III vietą iškovojo Birštono SC antroji komanda. 

Visos komandos buvo apdovanotos medaliais. Turnyro prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, kaip ir trečiosios-šeštosios vietų laimėtojai. 

Birštono organizacijų turnyras buvo organizuotas po gan ilgos pertraukos. Sporto centro direktorius Giedrius Gustas tiki, kad kitais metais į jį pavyks pritraukti daugiau organizacijų ir komandų. Petankė – geras būdas kurti bendruomeniškumą ir smagiai kartu praleisti laiką.

Taip pat skaitykite