Artimiausiu metu bus skelbiamas konkursas Prienų globos namų direktoriaus pareigoms užimti

main

kvitrina.com

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, artimiausiu metu Prienų rajono savivaldybė skelbs konkursą Prienų globos namų direktoriaus pareigoms užimti.

Primename, jog iki 2013.02.11 Prienų globos namams vadovavo ilgametė šios įstaigos direktorė Angelė Bajorienė. Po jos perėjimo dirbti į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją daugiau negu metus įstaigai laikinai vadovavo Gintas Pačėsas, kuris 2014.05.07 laimėjo  konkursą Prienų globos namų direktoriaus pareigoms užimti.

Nuo 2015.09.14 įstaigai laikinai vadovauja socialinė darbuotoja Irena Laukaitytė, pakeitusi  Gintą Pačėsą, kuris paliko šį postą, 2015.08.25 laimėjęs konkursą Nemajūnų dienos centro direktoriaus vietai užimti.

Portalo žiniomis, jau rikiuojasi ir pretendentai. Tiesa, meras Alvydas Vaicekauskas paneigė kalbas apie susitikimus su galimais kandidatais į Prienų globos namų direktoriaus postą, bet patvirtino, jog konkursas artimiausiu laiku bus paskelbtas ir jame jokių specifinių reikalavimų nebus.

Prienų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vedėja Vytautė Draugelytė naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog kandidatams ypatingų reikalavimų nebus keliama. Konkurse galės dalyvauti visi kandidatai, turintys universitetinį arba socialinių mokslų išsilavinimą.

Laikinai įstaigai vadovaujanti Irena Laukaitytė, paklausta, ar dalyvaus konkurse Prienų globos namų direktoriaus vietai užimti, pasakė, jog apsispręs tik po jo paskelbimo.

Tarybos narė Angelė Bajorienė, dirbanti Prienų globos namų direktoriaus pavaduotoja, apie savo apsisprendimą praneš vėliau, kai jau bus aiškūs kiti kandidatai.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, mažiausiai dar du kandidatai iš Prienų rajono pretenduos tapti Prienų globos namų vadovais.

 

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Labai svarbu, kas užims šią vietą, nes visi 200 senelių balsų atiteks per rinkimus 🙂