Artėjant rinkimams į savivaldą prasidėjo migracijos procesai

SKM_C25818030809360

Vacys Staknys

kvitrina.com

Ką gi, iki savivaldos rinkimų liko metai. Politinės Prienų rajono savivaldybės jėgos apie save dažniausiai primena per debatus Taryboje arba per vykstančius renginius. Apie jų planus visuomenė žino mažai, nes tie, kurie ruošiasi kovoti dėl teisės būti išrinktais kitai ketverių metų kadencijai, mėgsta veikti patyliukais.

Štai, portalo kvitrina.com žiniomis, Išlaužo seniūnas Tomas Skrupskas paliko „tvarkiečių“ gretas ir prisijungė prie Lietuvos laisvės sąjungos (Prienų skyriaus pirmininkas Algirdas Kederys). Stiprina savo gretas ir „valstiečiai“. Pareiškimą priimti į LVŽS Prienų skyrių parašė Egidijus Visockas. Tai patvirtino „valstiečių“ lyderis rajone Jonas Vilionis ir pats E. Visockas. Tiesa, bendraudamas su straipsnio autoriumi E. Visockas teigė, jog nors pareiškimas jau įteiktas, bet dar vyksta derybos. Kokios tai derybos, „Prienų krašto“ komiteto pirmininkas nepatikslino. Nebuvo kalbus ir Jonas Vilionis, kuris pasakė, jog ateis laikas ir visi sužinos, kaip sustiprėjo jų politinė jėga, prie kurios, anot jo, nori prisijungti ne vienos partijos atstovai.

Pagal portalo kvitrina.com turimą informaciją, „Prienų krašto“ frakcijos narys Artūras Buitkus taip pat įteikė pareiškimą įsijungti į „valstiečių“ gretas. Šios frakcijos narė Rasa Ivanauskienė tvirtai pareiškė, kad nesiruošia tapti LVŽS nare. Reikia manyti, kad tai tik politinių migracijų pradžia. Artėjant rinkimams situacija tik gilės ir dar išgirsime ne vieną panašią naujieną.

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Vilma

    Ohoho tai jau penkta partija Visocko, nieko dar yra penkios kuriose nebuvo 🙂 🙂 🙂

  2. Žmogus

    Ne puikūs politikai, o puikūs šiltos vietos ieškotojai ir perbėgėliai, labai tikiuosi , kad tai jų kelio pabaiga