Liepos 18 d. Prienų rajono savivaldybės posėdis prasidėjo daugumos Tarybos narių žingsniavimu į mero kabinetą, kuriame prieš posėdžius renkasi valdantieji. Čia atėjo socialdemokratų ir „Keturių“ frakcijų nariai, du liberalcentristai ir Antanas Gustaitis su Liuda Šeškuviene.
Posėdis prasidėjo prieš jį posėdžiavusios naujos daugumos pasiūlymu išbraukti iš dienotvarkės klausimą dėl interpeliacijos administracijos direktoriui. Po piktokos diskusijos ir kilusių klausimų dėl tokio sprendimo teisėtumo Taryba 14 balsų išbraukė klausimą iš dienotvarkės. Tačiau balsavimas dėl interpeliacijos administracijos direktoriui parodė, jog ir naujoje daugumoje ne viskas sviestu patepta.
Patvirtinus dienotvarkę, meras pasiūlė į mero pavaduotojo pareigas „Keturių“ frakcijos narį Egidijų Visocką.
Opozicinės ir „teistvarkių“ frakcijos nariai klausė pretendento į šias pareigas, kada jis nuo kalbų pereis prie darbų ir kada buvo sau sąžiningas: ar pasirašydamas interpeliaciją administracijos direktoriui, ar vėl grįždamas į valdančiųjų gretas?
E. Visockas, atsakydamas į kolegų klausimus, sakė, jog jo apsisprendimas grindžiamas noru pažaboti užsitęsusią politinę krizę. Beje, klausimų ir atsakymų šou pralinksmino ne vieną Tarybos narį ir posėdžio svečią.
Slaptas balsavimas patvirtino, jog ne visi naujos daugumos nariai panoro matyti E. Visocką mero pavaduotojo kėdėje. Vis tik „Keturių“ frakcijos narys mero pavaduotoju buvo išrinktas. Už tokį sprendimą balsavo 14 Tarybos narių, 11 pasisakė prieš.
Tolimesnė Tarybos posėdžio eiga nesukėlė didelių prieštaravimų kol nebuvo prieita prie atlyginimo koeficiento klausimo Socialinių paslaugų centro direktorei. Tarybos nariai iškart sujudo, prisiminė, jog reikia taupyti, ir nekreipdami dėmesio į kai kurių kolegų paaiškinimus, jog atlyginimų koeficientus nustato šakinės ministerijos, šio klausimo svarstymą atidėjo.
Tiesa, svarstant tokio pat pobūdžio klausimą dėl Jiezno vaikų globos namų direktorės, Tarybos nariai jau buvo kitokios nuomonės, nes išgirdo įstaigos vadovės paaiškinimą ir sprendimą dėl atlyginimo koeficiento jai patvirtino.
Kitas Tarybos narių stabtelėjimas įvyko tada, kai buvo sprendžiamas klausimas dėl autobusų maršrutų koregavimo. Ypač daug laiko buvo skirta maršruto Prienai – Kaunas per Pakuonį svarstymui. Tarybos nariai, išgirdę Pakuonio seniūno paaiškinimus, taip ir nesugebėjo vieningai apsispręsti pritarti pateiktam projektui, ar ne.
Dauguma Tarybos narių nutarė, jog autobusų maršrutas Prienai – Birštonas per polikliniką bus trumpinamas iki civilinių kapinių, o klausimo dėl maršruto Prienai – Kaunas per Pakuonį svarstymas atidėtas.
Posėdžio pabaigoje buvo paskelbta apie naujos valdančiosios koalicijos sudarymą.


Sveikinkit visi Visocka, nes sake, kad visiems sportininkmas pinigus dabar jau „tikrai” dalys po lygiai. Vadinasi visi gausit po 200 tukst, kaip krepsinio klubas :))) Maudysites tukstanciuose – i sosta atsisedo rajono „sazine”!
Manau,kad jis dirba tik sau ir nebent dar savo sporto komandai. Nespejo patekti i taryba ir prasidejo seimos nariu, draugu idarbinimai. Tokia mano nuomone apie ji.
Balbieriškio badmintonininkai sveikina Egidijų ir linki sėkmės naujose pareigose.
Nėr iš ko rinktis. Gal nekalbus, bet ambicingas bus geresnis komandoje negu seni gražbyliaujantys vilkai.
O algas kelt tai nesamonė. Mažint etatus biudžetinėse įstaigose, mažint atlyginimus ir sukit geriau galvas Taryboje kaip pinigėlį užsidirbt.
Dabar gi tik baliai, minėjimai, šventimai, apdovanojimai ir pagyros.
Paprastus klausimus apie autobusų maršrutus pusė valandos sprendėt, o klausimas visai neparuoštas ir neapgalvotas. Maža to, per užtinusias akis kai kurie net nesugeba normaliai perskaityt ko ten už tos tribunos atsistojo.