Administracija užsikabino už opozicijos siūlymo (papildyta 17.09 val.)

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, Prienų rajono savivaldybės administracija rimtai „susidomėjo“ Tarybos opozicijos siūlymu „panaikinti“ Švietimo centrą. Tiesa, tik su savo korekcijomis.

Anot administracijos direktoriaus Algio Marcinkevičiaus, šį mėnesį savivaldybės Tarybai ruošiamas projektas sprendimo, kuris įpareigotų rengti Švietimo centro ir Pedagoginės psichologinės tarnybos sujungimo sąlygas. Liaudiškai tariant, siūloma įstaigas sujungti, o sąlygas sujungimui turėtų paruošti gal ir pačios įstaigos. Administracijos vadovo manymu, dviejų įstaigų sujungimas leis atlaisvinti 2,5 etato, o sutaupytas lėšas perskirstyti kitų funkcijų vykdymui. Šio sprendimo galima buvo tikėtis, nes mažėjantis mokinių skaičius bei įsibėgėjusi švietimo įstaigų tinklo pertvarka reikalavo ir kito požiūrio į susietas su švietimu įstaigas. Deja, valdančiosios daugumos politinių partijų skyriaus pirmininkai negalėjo išsakyti savo pozicijų šiuo klausimu, nes jis dar neapsvarstytas su partiečiais, bet pažadėjo tai padaryti artimiausiu laiku.

P. S. Naujienų portalą kvitrina.com pasiekė informacija, jog klausimas dėl Švietimo centro ir Pedagoginės psichologinės tarnybos sujungimo nebus teikiamas Tarybai, nes administracija surado kitą būdą kaip pasiekti numatytus tikslus. Informaciją, jog Tarybai nebus teikiamas klausimas dėl Švietimo centro ir Pedagoginės psichologinės tarnybos sujungimo, patvirtino ir Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas. Anot skyriaus vadovo, bus imtasi priemonių sumažinti išlaidas abiejose įstaigose, todėl tikslas bus pasiektas be didelių sukrėtimų.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. cirkas

    Cirkas tęsiasi, vėl žongliravimas laisvų darbo vietų paieška, reorganizavimu vadinamas? Kaip gi jie jungs Švietimo centrą ir Pedagoginės psichologinės tarnybą, kai visur savi, atleist nera ką 🙂 Argi jiems taupymas rūpi? Švietimo centro seniausiai atsisake savivaldybės, kur rūpi lėšos o ne etatai,tik ne pas mus.Gal geriau dar kokia mokykla uzdarys ir „sutaupyts“. O laisvu etatų pasidarys uraganu prasinesdami per savivaldybę: metus laiko didino etatus ir „užkaišiojo“ visus kurie buvo laisvi, o dabar naujas vajus „reorganizacija“ su dešimtinis tūkstančių skaičiuojamom išeitinėm „nereikalingiems“ ir konkursai „reikalingiems“. „Darbas“ vyksta visu pajėgumu!