„Rūdupis“ pabandė, bet nesugebėjo įveikti „Lietuvos ryto“

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai vyko į Vilnių tikrai neatiduoti „Lietuvos rytui“ pergalės, o kovoti dėl jos. Po pergalės prieš grėsmingą varžovą pirmame rate Prienų krepšininkai mačą Vilniuje pradėjo susikaupę ir pasitikintys savo jėgomis.

Antroje pirmo kėlinio pusėje „Rūdupio“ krepšininkai net pirmavo 6 taškais (9:15), bet po  grubių klaidų prarado iniciatyvą ir leido aikštelės šeimininkams persverti rezultatą savo naudai (18:15). Artūras Milaknis atstatė lygybę (18:18), bet pirmas kėlinys buvo pralaimėtas vienu tašku (19:18).
Antro kėlinio pradžioje „Rūdupis“ vėl pirmavo (19:22, 21:23), bet nuo šio momento Prienų komandą užpuolė nesėkmės: traumą gavo Valdas Dabkus, Edgaras Želionis uždirbo trečią pražangą. Ir nors iniciatyvą perėmė „Lietuvos rytas“, „Rūdupis“ dar bandė kabintis. Ilgą laiką skirtumas tarp komandų buvo 4 taškai (33:29), bet vėl pasipylė nelemtos klaidos ir „Lietuvos rytas“ susikrovė saugų skirtumą (45:34).
Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 16 taškų (52:36), bet „Rūdupio“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 11 taškų (64:53), ir šios ribos peržengti nesugebėjo. Po trijų kėlinių „Rūdupis“ turėjo 13 taškų deficitą (66:53).
Ketvirtame kėlinyje komandai nebegalėjo padėti E. Želionis, kuris aikštelę paliko gavęs penktą asmeninę pražangą. Prienų komandai, likusiai su vienu centru, buvo sunku kovoti su „Lietuvos ryto“ aukštaūgiais ir aikštelės šeimininkai nesunkiai išlaikė saugų skirtumą.
Deja, bet „Rūdupis“ turėjo pripažinti „Lietuvos ryto“ pranašumą (68:81). Prienų krepšininkai patyrė 6-tą pralaimėjimą LKL čempionate ir pagal prarastus taškus susilygino su „Šiaulių“ komanda.
Povilas Butkevičius pelnė 13, Adas Juškevičius – 11, Gintaras Kadžiulis ir Artūras Milaknis – po 10 taškų.

Taip pat skaitykite