„Žvaigždžių diena“ Prienų „Žiburio“ gimnazijoje

Prienų „Žiburio“ gimnazijoje buvo surengta tradicinė „Žvaigždžių diena“: gimnazistai varžėsi tinklinio, krepšinio ir futbolo varžybose. Nors renginio pavadinimas yra „Žvaigždžių diena“, varžybos buvo sužaistos ne per vieną, o per keletą dienų. Tad apžvelkime rezultatus.

Pirmoji diena prasidėjo merginų tinklinio varžybomis, kuriose dalyvavo I–IV klasių merginų komandos. Kiekviena komanda sužaidė po trejas rungtynes. Šiais metais čempione tapo ne ketvirtokių, o antrokių komanda, nugalėjusi ketvirtokes (rezultatas 2:0). Trečios liko trečiokės, o pirmokės užėmė ketvirtą vietą.

Gegužės 21 dieną įvyko ir vaikinų tinklinio varžybos. Čia taip pat buvo staigmenų. Favoritais laikyta ketvirtokų rinktinė užėmė tik trečią vietą, o čempionais tapo antrokų komanda. Antrieji liko trečiokai, kurie žaidė tik dviese, o ketvirtoji liko dviejų pirmokų komanda.

Taip pat tą pačią dieną senoje Prienų sporto salėje vyko ir vaikinų krepšinio rungtynės. Kaip ir kiekvienais metais žaidė dvi komandos – šiemet „Vilkai“ ir „Ereliai“. Rezultatu 75:70 rungtynes laimėjo „Vilkai“.

Po kelių dienų pertraukos įvyko ir futbolo varžybos. Merginų ir vaikinų komandos žaidė vienu metu skirtingose aikštelėse lauke. Tiek merginų, tiek vaikinų rinktinių nebuvo aiškūs favoritai, todėl rungtynės buvo įtemptos, ypač merginų komandų. Rungtynių taisyklės buvo kiek neįprastos – komandos penkias minutes žaidė trys prieš tris, jeigu po penkių minučių rezultatas 0:0, yra žaidžiama du prieš du, o jeigu ir tada nėra pelnomas įvartis, žaidžiama vienas prieš vieną. Žaidimo vienas prieš vieną prireikė net du kartus merginų varžybose. Pirmą vietą užėmė antrokės, o ketvirtokės liko antros, trečią – pirmokės, o ketvirtą – trečiokės. Vaikinų komandos buvo tik dvi – trečiokai ir ketvirtokai. Po įtemptos kovos rezultatu 3:1 nugalėjo trečiokai.

Galima daryti išvadą, kad šiais metais sportiškiausi yra antrokai, tačiau ir kitos komandos stengėsi bei atidavė visas jėgas. Tikimės, kad ir kitais metais vyks tokios gimnazistų varžybos, o visi „Žvaigždžių dienos“ dalyviai parodys per mokslo metus išugdytus sportinius sugebėjimus.

Martyna Bendinskaitė

Taip pat skaitykite