Žinios apie krepšinį trumpai

Karolis Urba
kvitrina.com

2023 metai eina į pabaigą, todėl bandysiu apžvelgti mūsų krašto krepšininkų pasirodymus Moksleivių krepšinio  ir Marijampolės krepšinio mėgėjų lygų čempionatuose.

MKML organizavo Kalėdinį krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo ir Birštono SC komandos žaidėjai. Tiesa, šį kartą jie žaidė skirtingose barikadų pusėse. Komandai „Legendos“ atstovavo Mantas Klezys ir Osvaldas Braždžionis, U23 lygos rinktinei – Vakaris Diškevičius ir Dominykas Jurgelionis. „Legendos“ įveikė U23 rinktinę vienu tašku (96:95), nors po po dviejų kėlinių pirmavo jaunimas (48:53). Osvaldas Braždžionis nugalėtojams pelnė 14 taškų, Mantas Klezys – 9. Vakaris Diškevičius U23 rinktinei taškų nepelnė, Dominyko Jurgelionio sąskaitoje 3 taškai.

Birštono SC komanda dalyvauja MKML-„Mantinga“ čempionate. Tiesa, Aurimo Liuizos auklėtiniai kol kas užima 7-ąją vietą su dviem pergalėmis ir keturiais pralaimėjimais.

Vaikų MKML čempionatuose dalyvauja dvi Prienų KKSC ir viena Birštono SC komandos. Birštono SC komanda dar nepradėjo čempionato, o Prienų KKSC komandos įsitaisė tarp lyderių. Pauliaus Ivanausko treniruojami 2008–2009 m. gimimo vaikinai  su 2 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais žengia antroje vietoje, o Manto Jančiausko auklėtiniai (2010–2011 m. gimimo) yra iškovoję 3 pergales, patyrę 1 pralaimėjimą ir yra ketvirti.

MKL čempionatuose dalyvauja keturios Prienų KKSC komandos.

U16 C diviziono čempionato A pogrupyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai su 7 pergalėmis ir viena nesėkme žengia antroje vietoje.  U15 C diviziono čempionato A pogrupėje rungyniaujanti Manto Jančiausko treniruojama komanda su 7 pergalėmis ir vienu pralaimėjimu užima pirmąją vietą.  U14 čempionate rungtyniauja Pauliaus Ivanausko auklėtiniai. Komanda iškovojo teisę varžytis B divizione. Vaikinai stengiasi, bet kol kas su viena pergale ir 8 pralaimėjimais užima dešimtąją vietą. P. Ivanauskas prieš čempionatą prognozavo, jog kovoti su B diviziono komandomis bus sudėtinga.

Taip pat skaitykite