Žiemos atostogų metu – stovykla Rukloje

FB_IMG_1452696566065

Per žiemos atostogas mes, Jiezno gimnazijos jaunieji šauliai, kaip ir aktyviausi visos Lietuvos šauliukai, netinginiavome: susikrovę daiktus išvykome į antrosios ir trečiosios pakopos stovyklas Rukloje. Sausio 4 dieną buvo paskelbtas stovyklos atidarymas. Jaunieji šauliai įsikūrė ir pasiruošė pirmosioms pratyboms. Jau tą pačią dieną mokiniai išbandė akies taiklumą lazerinėje šaudykloje. Palyginus su profesionaliais kariais, jaunųjų šaulių rezultatai buvo tikrai neblogi.

Kitomis dienomis spustelėjo šaltukas, kuris sutrukdė daug įdomių veiklų, bet vyko keli kiti naudingi užsiėmimai: orientacinis žygis, rikiuotės pratimai, laužo kūrimas, stovyklavietės įsirengimo pratybos. Bet ir po stogu jaunieji šauliai nenuobodžiavo: maskavosi dažais, nustatinėjo azimutą, mokėsi judėjimo būdų naktį, klausėsi paskaitų, žiūrėjo filmus, dainavo dainas, rengė būrių bei kambarių prisistatymus, patys plovė patalpas, budėjo naktimis ir visaip kitaip linksmai bei turiningai leido laiką.

Tai buvo tarpinė stovykla, kad vasarą norintieji laikyti pakopų testus būtų jiems geriau pasiruošę. Džiugu, kad jiezniškiai nepabūgo žiemos šalčio ir aktyviai dalyvavo stovyklos veikloje. Tikimės, pakopų testą vasarą išlaikysime aukščiausiais balais.

Eglė Vinskaitė,

Jiezno gimnazijos jaunoji šaulė

Taip pat skaitykite