„Žiburio“ gimnazistų pasirodymas tinklinio varžybose ant sniego

Gegužės 30 dieną Druskininkuose, „Snow Arenoje“, antrus metus iš eilės buvo surengtas tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo ir Prienų „Žiburio“ gimnazistai. Varžybų sąlygos buvo išskirtinės – buvo žaidžiama ant sniego pagal paplūdimio tinklinio taisykles. Slidinėjimo trasose įrengtose tinklinio aikštelėse žaisti buvo kiek neįprasta, o ką jau kalbėti apie 2-4 laipsnius šalčio ir šaltą sniegą, stingdantį rankas. Gimnazistai žaidė vyrų ir moterų grupėse.

Šiais metais į Druskininkus važiavo dvi gimnazijos merginų poros: Martyna Bendinskaitė ir buvusi gimnazistė Paulina Buzaitė, Kornelija Abasevičiūtė ir Karina Deimantavičiūtė. Atkrintamose varžybose M. Bendinskaitė ir P. Buzaitė („Sustingusių letenėlių“ komanda) rungėsi su LORVIK komanda, tinklinį poroje žaidžiančia nuo mokyklos laikų. Galbūt startinis jaudulys, o galbūt ir patirties trūkumas sutrukdė „Sustingusių letenėlių“ komandai.

Atkrintamas varžybas K. Abasevičiūtė ir K. Deimantavičiūtė (komanda „Žiburys“) žaidė taip pat su LORVIK komanda ir vėl mūsų merginos varžybas pralaimėjo. Trečios ir lemiamos varžybos dėl varžybų finale vyko tarp mūsų gimnazijos merginų dvejetų: nugalėjo „Sustingusios letenėlės“ ir į finalą pateko kartu su komanda LORVIK.

Finalinės varžybos vyko lauke, specialiai įrengtoje aikštelėje, tačiau finalo reikėjo gerokai palaukti – vyrai taip pat turėjo išsiaiškinti stipriausias komandas. Vyrų komandų buvo žymiai daugiau nei merginų – net 10, todėl jos buvo suskirstytos į pogrupius. Mūsų vaikinai Augustas ir Edvinas Stravinskai (komanda „Dream Team“) pateko į C pogrupį ir sužaidė dvejas rungtynes. Kad patektų į finalines varžybas, jiems reikėjo laimėti bent vienerias rungtynes, tačiau to padaryti nepavyko.

Žaisti lauko aikštelėje buvo žymiai smagiau – nebekaustė šaltis, žaidimo atmosfera buvo linksmesnė – grojo muzika, renginio vedėjas paragindavo susikaupti ir nenusileisti varžovėms. Iš pradžių merginos žaidė ramiai, tačiau vėliau įsijautė, priprato prie naujų žaidimo sąlygų ir prasidėjo įnirtinga kova. Rezultatą persverdavo tiek viena, tiek kita komanda, bet galiausiai pergalę iškovojo LORVIK komanda, kuri moterų grupėje tapo „Snow tinklinis 2015“ čempione.

Po moterų ir vyrų komandų varžybų finalų vyko apdovanojimai. Komandos prizininkės stojo ant nugalėtojų pakylos ir buvo apdovanotos vertingais prizais: medaliais, dovanų kuponais, gaiviaisiais gėrimais bei kitomis smulkmenomis. Visų žaidėjų nuotaika buvo puiki, nugalėtojai, stovėdami ant pakylos, jautėsi kaip profesionalūs sportininkai. Planuojama, kad „Snow tinklinio“ turnyras vyks ir kitais metais, todėl tikimės vėl dalyvauti.

Martyna Bendinskaitė

 

Taip pat skaitykite