„Žiburio“ gimnazijos bendruomenė šventė Šeimos dieną

Gegužės 19 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko tradicinė Šeimos šventė, kurią, kaip ir visada, organizavo muzikos mokytoja Roma Ruočkienė, lietuvių kalbos mokytoja Živilė Jurkšienė bei direktorės pavaduotoja Lina Malinauskienė. Susirinkusieji galėjo pasivaišinti kava ir saldumynais, kuriais pasirūpino mokinių tėvai, bei pabendrauti vieni su kitais.

Šventę vedė gimnazistai Augustė Lyberytė ir Paulius Zagurskas. Renginio vedėjai, skaitydami ištraukas iš Kristijono Donelaičio poemos „Metai“, ragino palyginti žmonių šeimas su gamtos bendruomenių  gyvenimais ir netgi pasimokyti iš gamtos ištikimybės, rūpestingumo ir kitų gerų dalykų. Mamos ir tėčiai atsakinėjo į šventės vedėjų klausimus: „Kas yra šeima?“ „Kodėl ji žmonėms reikalinga?“ Direktorės pavaduotoja ugdymui L. Malinauskienė, atsakydama į klausimą, kas yra šeima, pristatė įdomias pateiktis, o biologijos mokytoja Rasa Kučinskienė suteikė daugiau žinių apie vabzdžių, gyvūnų šeimas. Taip Šeimos šventė įgavo edukacinį atspalvį.

Kokia būtų šventė be dainų ir šokių? Vienas kitu džiaugėsi ir žiūrovus džiugino kartu dainuodami G. Černiauskaitė su broliu Pijumi, D. Šatienė su dukra Greta ir sūnumi Vladu, sesės Ugnė ir Miglė Kazlauskaitės. Susirinkusius dainomis džiugino, pakilią nuotaiką skleidė muzikos mokytojos Romos Ruočkienės vadovaujamas gimnazijos choras, mokytojos Linos Suchorukovienės  vadovaujami Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos dainininkai. Maloniai susirinkusius nustebino gimnazijos mokinių Tėvų komiteto aktyvus dalyvavimas šventėje – jie padainavo dainą ir sušoko šokį.

Šventės metu supratome, kad pabūti kartu, pasidžiaugti šalia esančiu tikrai yra verta ir prasminga.

Darija Ustilaitė 

Miglės Kazlauskaitės nuotraukos

 

Taip pat skaitykite