„Žiburio“ gimnazijoje finišavo šeimų žaidynės

Keturias dienas „Žiburio“ gimnazijoje šurmuliavo šeimų žaidynės. Šeimų komandos varžėsi stalo teniso, tinklinio, krepšinio ir futbolo rungtyse.Trijų žaidėjų komandoje tik vienas galėjo būti ne šeimos narys.

Stalo teniso varžybose, kaip ir galima buvo tikėtis, geriausiai pasirodė Kupstų šeimyna (broliai Benjaminas ir Kristupas bei jų draugas Povilas). Antra buvo Mačiulaičių šeimyna. Trečioji vieta atiteko  Stravinskų komandai – Edvinui, Jovitai, Augustui.

Tinklinio varžybose  Stravinskų trejetas prieš tai vykusių varžybų bronzos apdovanojimus pakeitė į aukso. Prizininkais taip pat tapo Davidaičiai (Justas su tėčiu ir Lukas) bei Mačiulaičiai (Milena, Norvydas ir kviestinė žaidėja Martyna).

Krepšinio turnyre triumfavo Davidaičiai. Antroji vieta atiteko Mačiulaičiams, bet šį kartą Milenai ir Norvydui talkino Mantas Levinskas. Šioje rungtyje Stravinskai iškovojo trečiąją vietą.

Futbolo varžybose geriausiai pasirodė broliai Robertas ir Erikas Ratkevičiai. Jiems talkino draugas Linas. Stravinskų šeimyna liko antra, o trečioji vieta atiteko Lukui ir Aivarui Zagurskams bei Vaidui Celešiui.

Daugiausiai prizinių vietų iškovojo Stravinskų komanda (Edvinas, Jovita ir Augustas).

Pasak žaidynių sumanytojos Dalios Šklėriūtės, varžybų pagrindinis tikslas – suburti šeimas aktyviam poilsiui. Deja, sunkiai pavyksta pritraukti mokinių tėvus, bet pradžia jau yra. Štai, Zagurskų komandoje žaidė tėvas ir du sūnūs.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Prizai buvo įteikti sportiškiausiai ir masiškiausiai šeimoms.

Taip pat skaitykite