Žaidynių nugalėtojų taurė – Išlaužo šaulių rankose

Gegužės 15 d. Išlaužo pagrindinės mokyklos stadione vyko tradicinės jaunųjų šaulių žaidynės, kuriose dėl nugalėtojų taurės varžėsi Jiezno gimnazijos, Balbieriškio, Pakuonio ir išlaužo pagrindinių mokyklų komandos.

60 m bėgime nugalėjo Išlaužo komandos atstovė Milda Žuklevičiūtė, 100 m – triumfavo jiezniškis Paulius Tamošiūnas, 500 m – išlaužiškė  Vesta Rutkauskaitė, 1000 m – Jiezno komandos narys Gabrielius Urbštas.

Kamuoliuką toliausiai numetė mergina iš Išlaužo pagrindinės mokyklos Karolina Rutkauskaitė, rutulio rungtyje geriausiai pasirodė Pakuonio komandos atstovas Emilijus Agliniškis. Daugiausiai kartų svarstį iškėlė jaunuolis iš Išlaužo komandos Mantas Akšoniatis.

Futbolo turnyrą laimėjo, kaip ir galima buvo tikėtis, Jiezno gimnazijos vaikinai. Tinklinio varžybose karaliavo Išlaužo komanda.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jo „Išlaužas’ 24“ žaidynes, surinkę 29 taškus, laimėjo Išlaužo pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai. Jiezniečiai (23 taškai) liko antri. Bronzos apdovanojimus pelnė Pakuonio pagrindinės mokyklos jaunųjų šaulių komanda (20 taškų). Pagirtinai kovoję Balbieriškio pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai užėmė ketvirtąją vietą (18 taškų).
Pasak Prienų 206 kuopos jaunųjų šaulių vado Sigito Žalio, iš tiesų, nugalėjo visi, nes parodė charakterį ir kovingumą.