kvitrina.lt · Prienų ir Birštono naujienų portalas

XV rajono krepšinio pirmenybių ture – tikras mūšis ir komandų pravaikštos

kvitrina.com

Vasario 8 d. XV Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas išsiskyrė tikru mūšiu tarp „Tankos“ ir Birštono SC-Marlukas komandų bei dviem techniniais pralaimėjimais.

Tai, kad rungtynėse tarp „Tankos“ ir Birštono SC-Marlukas galima buvo tikėtis įdomaus žaidimo, buvo žinoma dar prieš dvikovą, bet realybė viršijo lūkesčius. Kiekvienas rungtynių kėlinys buvo lyg atskira dvikovos arena, o kartu virto tikra drama. Pirmąjį ir trečiąjį kėlinius laimėjo „Tankos“ komanda, antrąjį ir ketvirtąjį – Birštono SC-Marlukas. Šį kartą sėkmė lydėjo „Tankos“ komandos vyrukus, kurie įmetė į varžovų krepšį 4 taškais daugiau ir šventė pergalę (91:87).

Po to vyko keisti dalykai. „Šilavoto“ ir „Jaučakių“ komandos neatvyko į rungtynes ir, portalo žiniomis, buvo apdovanotos techniniais pralaimėjimais. „Dantransai“ ir „Pušynei“ pergalės užskaitytos be žaidimo.

Paskutinėse turo rungtynėse Prienų SC-2008 krepšininkai po įspūdingai sužaisto trečiojo kėlinio (30:6) užtikrintai įveikė „Rebuildo“ komandą (100:62).

Parašykite komentarą

Video iš interneto:

Taip pat skaitykite: