XII ture – „Versmės“ šėliojimas, Birštono SC netikėtumas ir „Šilavoto“ pergalė

Vasario 25 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos trejos iš ketverių dvyliktojo turo rungtynių. „Pakuonio-Energijos“ ir „Stadiono“ susitikimas buvo perkeltas.
Pirmosiose turo rungtynėse Birštono SC krepšininkai pateikė staigmeną ir įveikė „Dantransos“ komandą (101:98). Po dviejų kėlinių „Dantransos“ komanda turėjo 4 taškų persvarą (61:57).
Persilaužimas rungtynėse įvyko antroje jų pusėje, kai Birštono SC krepšininkai trečiajame kėlinyje sužaidė labai sėkmingai ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė 12 taškų pranašumą (88:76). Ir nors ketvirtą kėlinį 9 taškų skirtumu laimėjo „Dantransos“ komanda, rungtynes rezultatu 101:98 laimėjo Birštono SC komanda.
„Šilavoto“ krepšininkai principingoje kovoje su „Kryžkelių plienu“ sugebėjo antrajame kėlinyje perimti iniciatyvą (46:42) ir išlaikyti ją iki rungtynių pabaigos (88:82). Tai buvo labai svarbi „Šilavoto“ komandos pergalė.
Trečiosiose turo rungtynėse tarp „Versmės“ ir „Pušynės“ apylygė kova vyko tik pirmoje mačo pusėje (48:42). Po didžiosios pertraukos aikštelėje dominavo „Versmės“ komanda, kuri laimėjo rungtynes 37 taškų skirtumu (124:87).
Pirmenybėse pirmauja „Versmės“ (16)  ir „PMVD-Tango Pizza“ (16) komandos. Trečiąją poziciją užima „Pušynė“ (15). Toliau rikiuojasi BC „Tūzai“ (13), „Dantransa“ (13), „Pakuonio-Energijos“ (12), „Kryžkelių plieno“ (11), „Stadiono“ (11), „Šilavoto“ (11), Birštono SC (9), „Azibets.lt“ (7) komandos.