„Vytauto Mineral SPA“ teniso dvejetų turnyre – prieniškio ir alytiškio sėkmė

108999440_3698720810157336_3598153803559237144_n

Liepos 11–12 dienomis Birštone vyko „Vytauto Mineral SPA“ vardo dvejetų teniso turnyras, kuriame dalyvavo ir mūsų krašto atstovai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal pajėgumą. Antrajame vyrų divizione, kuriame susirinko net 21 pora, žaidė ir prieniškis Audrius Šeškus su alytiškiu Žydrūnu Velička.

Turnyras vyko „Vytauto Mineral SPA“ ir Birštono sporto centro kortuose. Antrojo diviziono vyrai žaidė Birštono SC kortuose, šalia viešbučio „Audenis“.  A. Šeškus ir Ž. Velička laimėjo visus susitikimus ir tapo savo diviziono nugalėtojais. Šioje grupėje žaidė ir prieniškis Paulius Minajevas, kuris poroje su Mantu Mikalajūnu užėmė 11-ąją vietą.

Birstonas-1-2

Turnyro organizatorius – Vytautas Bartulis.

Deja, nors Prienuose taip pat yra net 3 teniso kortai, bet, dėl aikštelių kokybės ir matmenų neatitikimo, aukšto lygio varžybos nevyksta.