„Vytauto“ gatvė atsisveikina su senais medžiais

kvitrina.com

Balandžio 19 d. rytas prieniškius pasitiko benzininio pjūklo garsais. Tai „Prienų butų ūkio“ darbuotojai pradėjo Vytauto gatvėje šalinti senus medžius.

Pasak miesto seniūno Algimanto Matulevičiaus, atėjo laikas atnaujinti medžius ir pagrindinėje rajono centro gatvėje, nes dauguma jų jau prastos būklės ir kelia pavojų žmonėms ir pastatams.
Vietoje jų bus pasodinti klevai ir dekoratyviniai krūmai.
Su naujais medžiais šį pavasarį pasitinka ir J. Brundzos gatvė.

Taip pat skaitykite

8 komentarai

  1. A

    Šiaip lyg ir viskas tvarkoje, nusenusius medžius reikia šalinti, bet ar vien tik klevus (atvežtinius) reikėtų atsodinimui rinktis, kas sprendžia apželdinimo atnaujinimo klausimus savivaldybėje, ar atsiklausiama specialistų?

  2. jonas

    Neburnokit:gerai,jei Jūs namai toli nuo tų medžių.Kai papučia stipresnis vėjas,maldas kalbam,kad neužgriūtų ant namų ir nepridarytų nepakeliamos bėdos.Nueikite prie nupjautų kamienų ir pamatysit,kad jie visi išpuvę Ačiū,kad pjaunat ,o mes ramiai galėsim priimt supykusią gamtą

  3. šiaip, pusiau rimtai

    Tik senovės baltų religijoje medis (kaip ir visa gamta)buvo šventas reikalas, ir apie jį buvo tupinėjama, ir tai buvo gražu turbūt. Krikščionybėje, gimusioje ant plikų kalvų, medžio kulto nebėra.