„Vytautas“ vargo Pasvalyje neturėjo ir užtikrintai žengė į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį

Vasario 14 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ komandai atsivėrė kelias į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį. Ir šis kelias buvo toks užtikrintas, kad visiškai eliminavo aikštelės šeimininkams bet kokias galimybes pagalvoti kitaip.

Tiesa, „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus prieš rungtynes kalbėjo, kad laukia sudėtingos varžybos, apeliuodamas į gan prastą pergalių – pralaimėjimų istoriją Pasvalio arenoje. Iš kitos pusės, V. Šeškus priminė pasvaliečiams, jog praeitame sezone Pasvalio arenos prakeiksmas buvo panaikintas, todėl komanda vyksta laimėti.

Būtent taip ir klostėsi rungtynės. „Vytauto“ komanda, įgijusi mačo pradžioje iniciatyvą, nebeišleido jos iš rankų iki rungtynių pabaigos. Ketvirtfinalio barjeras buvo peržengtas laisvai ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda buvo įveikta 15 taškų skirtumu – 90:75 (25:14, 24:17, 22:27, 19:17).

Tomas Delininkaitis į varžovų krepšį įmetė 25 taškus.

Tomas Delininkaitis ( 9 numeris) į varžovų krepšį įmetė 25 taškus.

„Vytauto“ komandą į priekį vedė Tomas Delininkaitis, kuris pelnė 25 taškus. Solidžiai komandos lyderiui talkino Vytenis Lipkevičius (19), Saulius Kulvietis (18), Artūras Valeika (13). Šiose rungtynėse toliašaudė „Vytauto“ artilerija buvo aukšto lygio – pataikyta 12 metimų iš 24.

Artūras Valeika

Artūras Valeika (11 numeris)

Rungtynės prasidėjo galingu „Vytauto“ spurtu (0:10). Kėlinio pabaigoje Prienų-Birštono komandos persvara siekė 13 taškų, o po pirmojo kėlinio Virginijaus Šeškaus kariauna turėjo 11 taškų pranašumą (14:25).

Vytenis Lipkevičius

Vytenis Lipkevičius (18 numeris)

Antrajame kėlinyje „Vytauto“ komanda toliau sėkmingai valdė situaciją aikštelėje. Ir nors kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki vienaženklio (16:25), vėliau V. Šeškaus vyrai pirmavo 11-18 taškų skirtumu. Po dviejų kėlinių Prienų-Birštono komanda turėjo 18 taškų persvarą (31:49).

Saulius Kulvietis

Saulius Kulvietis (12 numeris)

Po didžiosios pertraukos V. Šeškaus kariauna išlaikė sau priimtiną tempą ir neleido aikštelės šeimininkams įsivažiuoti. Tiesa, ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė tik 8 taškai (73:81), bet Tomo Delininkaičio tolimas šūvis nuramino Pasvalio ekipą, o Saulius Kulvietis su Vyteniu Lipkevičiumi įtvirtino „Vytauto“ pranašumą (75:90). Likus iki rungtynių pabaigos kelioms akimirkoms Paulius Ivanauskas perėmė kamuolį, bet „Vytautas“ jau nebeatakavo varžovų krepšio.