„Vytautas“ įveikė „Neptūną“ savo žiūrovų akivaizdoje ir baigė antrąjį ratą ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje

Sausio 7 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai su gera nuotaika baigė antrąjį LKL čempionato ratą. Virginijaus Šeškaus kariauna principingoje kovoje antrą kartą šį sezoną įveikė Klaipėdos „Neptūno“ komandą – 74:67 (15:10, 18:15, 22:22, 19:20).

Prieš pat rungtynes iš „Vytauto“ stovyklos atėjo prasta žinia, kad treniruotės metu achilo raištį  nutraukė Tomas Dimša, o Paulius Ivanauskas vis dar serga.

Nuostolių buvo ir „Neptūno“ stovykloje. Į Prienus neatvyko Martynas Mažeika ir Arvydas Šikšnius.

„Vytauto“ strategas po rungtynių pasakė, kad labai džiaugėsi komandos pergale ir žaidimu. Pasak V. Šeškaus, po prastų rungtynių Bonoje ir Tomo Dimšos praradimo komanda sugebėjo sužaisti kaip vienas kumštis.

V. Šeškus pažymėjo, kad komanda nuo rungtynių pradžios gerai gynėsi ir neleido varžovams įsimėtyti. Pasak stratego, smagu baigti antrąjį ratą ketvirtoje vietoje.

„Vytauto“ komandoje rungtynėse su „Neptūnu“ lyderiai buvo Vytenis Lipkevičius, kuris pelnė 20 taškų, Saulius Kulvietis į varžovų krepšį įmetęs 17 taškų, atkovojęs 10 kamuolių. Dviženklę taškų sumą surinko Vytenis Čižauskas (13) ir Artūras Valeika (10). Tomo Delininkaičio taiklumas labai šlubavo (1/7 tritaškiai, 2/9 dvitaškiai), bet jis sėkmingai dalino kamuolius draugams (7).

„Vytauto“ varžovai pirmavo tik vieną kartą pirmojo kėlinio pradžioje (2:3). Prienų-Birštono komanda sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą ir neleido varžovams peržengti ribos, kuri leistų perimti iniciatyvą. Tiesa, kiekviename kėlinyje buvo kritiniai momentai, kai skirtumas buvo ir vienas (10:9), du (22:20), trys (64:61) taškai.

Tada iššaudavo Tomas Delininkaitis (12:9), Vytenis Lipkevičius (24:20, 27:20), Vytenis Čižauskas (66:61), Saulius Kulvietis (69:61).

Trečiajame kėlinyje „Vytautas“ turėjo 15 taškų pranašumą (42:27).