Vytautas Domarkas: „Džiaugiuosi auklėtinių rezultatais „Gintarinių irklų“ regatoje“

IMGP355111

Povilas Arbačiauskas

Birštono sporto centro irklavimo treneris Vytautas Domarkas nemėgsta kalbėti apie savo laimėjimus irklavime. Pasak jo, tai buvo praeityje, o dabar reikia kalbėti apie centro auklėtinius, kurie daug dirba ir rodo gerus rezultatus.

Paulius Černevičius pradeda apsiprasti suaugusiųjų grupėje, o Matas Černevičius ir Tadas Vaitkevičius prasimušė į Lietuvos jaunių rinktinės gretas. Anot trenerio, Paulius labai gerai jaučia valtį, ištvermingas, bet jam trūksta galingumo. Jei šį komponentą pavyktų pagerinti, Paulius įsilietų į šalies elito gretas.  

Pastaruoju metu jis rodo gerus rezultatus. Laimėta „Salduvos“ regata, jubiliejinėje „Gintarinių irklų“ regatoje vienviečių valčių klasėje nusileista tik Mindaugui Griškoniui. 

Matas Černevičius ir Tadas Vaitkevičius „Gintarinių irklų“ regatoje plaukė poroje su kitų klubų atstovais ir pasirodė pagirtinai. Matas su klaipėdiečiu Viliumi Stonkumi A finale buvo ketvirti, o Tadas Vaitkevičius su šiauliečiu Džeraldu Daunoru iškovojo 6-ąją vietą. 

Sekmadienį Paulius ir Matas Černevičiai pirmą kartą kartu sėdo į valtį ir nustebino net trenerį, kuris nelabai tikėjo, jog broliams pavyks prasimušti į A finalą. Bet Paulius ir Matas ne tik dalyvavo A finale, bet  ir bandė kovoti dėl prizinės vietos.

Tadas Vaitkevičius poroje su šiauliečiu Džeraldu Daunoru sekmadienį nepateko į A finalą, bet užtikrintai laimėjo B finalą. 

Taip pat skaitykite