Visuotiniame „Prienų aeroklubo“ susirinkime patvirtinti nauji įstatai, išrinkta valdyba

Nuotrauka iš kvitrina.com archyvo

Gvidas Sabeckis, Viktoras Kukčikaitis, Tomas Stupuris. Nuotrauka iš kvitrina.com archyvo

kvitrina.com

Prieš 8 mėnesius įsikūręs „Prienų aeroklubas“ sukvietė narius į visuotinį narių susirinkimą, kuriame buvo patvirtinti nauji įstatai, išrinkta penkių narių valdyba. Taip pat buvo aptarta dabartinė situacija ir tolimesni darbai. Susirinkimui vadovavo Vytautas Mačiulis. 

Po gan ilgos ir produktyvios diskusijos klubo nariai patvirtino įstatus, kuriuose buvo nustatyti narių stojamieji ir metiniai mokesčiai, apibrėžtas veiklos dalyvio ir nario statusai. Valdybos rinkimai vyko atviru balsavimu. Į penkių narių valdybą buvo pasiūlyti 7 žmonės, bet du nutarė atsiimti savo kandidatūras. Valdybos nariais buvo išrinkti Vytautas Mačiulis, Gvidas Sabeckis, Petras Beta, Mindaugas Vilkas ir Povilas Kalinauskas.

Po oficialiosios dalies klubo nariai daug diskutavo apie būsimą veiklą, santykius su sklandymo bendruomene ir veiksmus, kurių bus imamasi, kad klubas būtų priimtas į federacijos narius. 

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, atsižvelgiant į 2019–2021 m. rezultatus sudarytame reitinge atviros klasės aštuntuke yra 3 „Prienų aeroklubo“ nariai: Gvidas Sabeckis, Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis. 

Taip pat skaitykite