Viskas pasikeis savaitgalį

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 11 13 – 19 d. d.

Šią savaitę: stiprus kraugerys Marsas, stipri ir stilinga estetė Venera ir stiprus vidutiniokas Merkurijus. Saulė kartu su karinguoju Marsu keliauja į kompromisus leistis neskubančiu Skorpiono ženklu. Viena vertus, tai labai stiprus akcentas į kovą be jokių kompromisų, kitą vertus, bus ir niuansų. Didžiąją savaitės dalį Saulė vysis Marsą.

Tai reiškia, kad jis bus taip arti Saulės, kad, astrologiniais terminais kalbant, bus sudegęs, tai yra didžiąją savo jėgų dalį praradęs. Atitinkamai, ar mūšio lauke, ar sportinėje aikštelėje dideli stebuklai menkai tikėtini. Greičiausiai vyraus įprastos, nesunkiai numanomos ir numatomos situacijos. Viskas pasikeis savaitgalį. Saulė prie Marso priartės tiek, kad Marsas atsidurs pozicijoje, kuri vadinama „Marsas Saulės širdyje“. Saulės ir Marso energija sumuosis ir kraugerio Marso galia nepaprastai išaugs. Atitinkamai, pasikeis ir aplinkybės ten, kur kovojama, konfliktuojama – savisaugos bus mažiau, kovojama bus aštriau, kraujo bus daugiau, o pasekmės bus skaudesnės.

Beje, gal kas prisimena „Ilovaisko katilo“ istoriją 2014 metų rugpjūtį – tuomet ukrainiečiams Donbase visai neblogai sekėsi, bet rusų kariuomenė perėjo sieną, apsupo ukrainiečius, pasiūlė jiems išeiti iš apsupties palikus ginklus, o kai šie taip padarė, beginklius išžudė. Marsas tuomet irgi buvo Skorpiono ženkle. Dabar vėl Marsas Skorpione, ir vėl yra vietų, kurias rusai gali apsupti Ukrainoje…

Bet žiūrėsim, kaip viskas bus. Mėnulio Jaunatis šiandien (11 val. 39 min.), tad išmintingai pasielgtume, naujus darbus, naują veiklą pradėdami ne šiandien, pirmadienį, o rytoj, antradienį, kai Mėnulis patekės pirmą kartą po Jaunaties, arba kitomis šios savaitės dienomis – kartu su pilnėjančiu Nakties Šviesuliu eisis sklandžiau. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus dabar keliauja Šaulio ženklu, tad nebus nei labai tikslus, nei labai konkretus, ir labiau linkęs pasakoti istorijas ar net pamokslauti, o ne domėtis konkrečiais praktiškais dalykais. Vis dėlto jis gana sparčiai judės pirmyn, jį palaikys Venera, tad Merkurijus šią savaitę tikrai nebus visiškas vėpla ir dalykus, kuriuos gerai žino, moka iš anksčiau, tikrai sugebės pakartoti ar palaikyti.

Gražuolė Venera keliauja Svarstyklių ženklu, yra žvali, pilna jėgų ir bus ne tiek jausminga, kiek nepaprastai estetiška. Būtent grožį skleisti, palaikyti jai dabar seksis geriausiai, atitinkamai ir veiklą tų, kurie kažkaip susijusi su grožio kūrimu, stilingumu, estetika, meniškumu jis skatins kiek tik galės.

Avinas. Adrenalinas. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Kaip priešingybė šiai ramybei gali gimti noras padaryti tai, kas vers truputį surizikuoti ir širdį plakti dažniau. Be rimtesnių pasekmių, atrodo. Puikus laikas palaikyti ryšius ir santykius su svarbiu jums žmogumi.

Jautis. Ana pusė. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorinių aplinkybių arba nuo kitų asmenų veiklos bei siekių. Ta ana pusė bus aktyvi ir sieks įtraukti, tad jums reikės nutarti, ką su tuo daryti. Puikus laikas rūpintis sveikatos ir ypač sveikatingumo reikalais. Geras laikas kai kuriems finansiniams reikalams tvarkyti.

Dvyniai. Ryšiai ir visa kita. Atrodo, bus daug visko. Pirmiausia – daug bendravimo dalykinėmis temomis su svarbiais jums asmenimis. Žinoma, tai gali atnešti apčiuopiamos naudos. Be to, tęsiasi palankus laikas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Atrodo, nestigs ir renginių, smagių malonių pramogų bei panašių dalykų.

Vėžys. Rudens pramogos. Nors nedidelių neatidėliotinų darbų, kuriuos reikės atlikti greitai ir pareigingai tikrai nestigs, svarbiausias šios savaitės akcentas bus asmeninė kūryba ir galimybė nuveikti ką linksmo ir smagaus – to tikrai nestigs. Puikus laikas namus daryti dar gražesnius ir dar jaukesnius.

Liūtas. Namų darbai. Daugiausia laiko, dėmesio ir jėgų žada paprašyti namų, šeimos reikalai – puikus laikas greitai, ryžtingai svarbius darbus stumti pirmyn. Namiškiai gali būti nelabai patenkinti liepiamąja nuosaka jūsų balse, bet galiausiai pripras. Taip pat dabar bus smagių susitikimų su draugais ir nedidelių pramogų.

Mergelė. Judam, judam! Savaitė gali atnešti daug judėjimo ir kaip pasekmė – daug susitikimų ir daug visokių įspūdžių. Beje, patiks judėti, ypač važiuoti, greitai. Taip pat bus šiek tiek veiklos, susijusios su namais, šeimos reikalais (bus ką aptarti), nemenka sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus.

Svarstyklės. Stilingai. Būsite atsipalaidavę ir puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Visomis spalvomis žydės asmeninis kūrybiškumas, ypatingos sėkmės ir įkvėpimo gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su grožio, pramogų arba svetingumo kūrimu. Greiti, ryžtingi veiksmai lems sėkmę siekiant finansinės naudos.

Skorpionas. Ryžtingai. Būsite labai energingi, veiklūs, prie tikslo žengsite tiesiai, be skrupulų. Žinoma, dėl tokios būsenos geriausiai seksis tie darbai ir veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Puikiai seksis sportuojantiems. Atrodo, bus ir nedidelių naudą nešančių piniginių reikalų.

Šaulys. Vis greičiau. Šią savaitę bus vis daugiau ir daugiau judėjimo, nedidelių, tačiau gana svarbių reikalų tvarkymo ir susitikimų bei pokalbių – daugiausia dalykinių, bet ir visų kitų taip pat. Sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus. Malonių akimirkų atneš bendravimas su artimais draugais.

Ožiaragis. Bendra veikla. Svarbiausias savaitės akcentas bus kolektyvinė veikla – kartu su artimais draugais bus smagu nuveikti ką įdomaus, galbūt tai, kas verčia smagiai pajudėti. Palankus laikas ir energingai veiklai su kolegomis darbe. Sėkmė lydės tuos, kurių profesinė veikla susijusi su grožio ar pramogų kūrimu.

Vandenis. Siekiai ir pasiekimai. Svarbių darbų, rimtų užduočių gali būti darbe, profesijos srityje. Kita vertus, ir energijos bei noro viską padaryti labai gerai irgi bus daug, tad pasiekimai bus išties nemenki. Tęsiasi palankus laikas smagiai rudens kelionei – pailsėti, pasisemti įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai.

Žuvys. Padirbėjant. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų gali būti darbe, profesijos srityje. Viską daryti reikės greitai, apsukriai, bet tai ir pavyks. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos tvarkymu ir panašiais dalykais. Tęsiasi palankus metas kelionei, kuri skatina daug judėti, bet atsidėkoja nuotykiais.

Taip pat skaitykite