Visas rungtynes žaidimo eigą diktavęs „Labas GAS“ gavo antausį per pratęsimą

Kovo 25 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato išvykos rungtynes su Kėdainių „Nevėžio“ komanda. Beveik visą laiką žaidimo gijas savo rankose turėję Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje prarado iniciatyvą ir leido aikštelės šeimininkams ne tik panaikinti 10 taškų persvarą (72:82), bet ir išeiti į priekį (94:91). Kėlinio pabaigoje Karolis Giedraitis tritaškiu rezultatą išlygino (94:94), o komanda gavo galimybę iškovoti pergalę, bet paskutinėmis sekundėmis Dariaus Tarvydo surengta ataka nebuvo sėkminga. Prireikė pratęsimo, kuriame Prienų komanda atrodė bejėgiškai ir turėjo pripažinti Kėdainių komandos pranašumą (112:105).

Kas atsitiko komandai?

Tai ne pirmos rungtynės, kurios pralaimėtos po pratęsimo. Susidaro įspūdis, jog komandos žaidėjai  lemiamu momentu nepasitiki savimi ir priima neapgalvotus sprendimus.

Net septyni žaidėjai pelnė po dviženklę taškų sumą, bet ir šis faktas nepadėjo laimėti rungtynių, kurias komanda privalėjo laimėti.

327785842_885393512883615_276573072821669206_n 2

Karolis Giedraitis pelnė 20 taškų. 15 taškų Dariaus Tarvydo, 14 – Domanto Vilio, 12 – Jordano Williamso sąskaitose. Po 10 taškų pelnė Tauras Jogėla, Kyan Anderson, Dominykas Domarkas.