Virginijaus Šeškaus kariauna nestabdo ir „Fiba Europe Cup“. Iškovota dar viena pergalė

Rašoma, jog Virginijaus Šeškaus „prienietiškas žaidimas“ daro stebuklus. Bet nemanau, jog tai magija. Virginijaus Šeškaus krepšinio filosofija labai paprasta, bet daugumai trenerių sunkiai suvokiama. Būdamas Prienų komandos vedliu jis įrodė, jog jo vadovaujama komanda gali nugalėti bet ką. Dabar Virginijus savo sugebėjimus įrodo su Jonavos „CBet“  krepšininkais.

Lapkričio 1 d. Jonavos komanda gerai sužaidė pirmąjį kėlinį (28:14), išlaikė persvarą ir po dviejų kėlinių (42:35). O po didžiosios pertraukos nesuteikė varžovams iš Rostoko „Seawolves“ jokių prošvaisčių ir įveikė juos 19 taškų skirtumu (84:65).

Kraštietis Edvinas Šeškus per 31 min. pelnė 9 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.

Po šio turo Jonavos komanda lyderiauja savo grupėje.