VII PFL turo akibrokštai – krito „Ąžuolas“, „kalniečiai“ šėlo

IGP0559

kvitrina.com

Rugsėjo 2 d. buvo sužaistas VII PFL turas. Tiesa, iš trejų planuotų rungtynių buvo sužaistos tik dvejos, kurios nuobodžiauti neleido. „Scapa-Stadiono“ ir „Birštono“ komandų rungtynės buvo atidėtos.

Čempionato lyderis „Ąžuolas“ antrą kartą šiame sezone turėjo pripažinti „Kašonių“ komandos pranašumą (1:3). Pirmajame kėlinyje buvo įmuštas tik vienas įvartis. Ir jis atsidūrė „Ąžuolo“ komandos vartuose. Antrajame kėlinyje „Kašonių“ komanda padvigubino pranašumą (0:2). Prienų futbolininkai pelnė įvartį ir atgaivino intrigą mače (1:2), bet neilgam. Kovingai nusiteikę „Kašonių“ vyrai atkūrė dviejų įvarčių skirtumą (1:3).

Kitose rungtynėse Birštono vienkiemio bendruomenės komanda nepaliko jokių vilčių Balbieriškio „Ringiui“ (4:1). Rungtynių pradžia „Ringio“ nesėkmės tikrai nepranašavo, nes Balbieriškio futbolininkai pirmieji įmušė įvartį (0:1). „Kalniečiai“ nepasimetė ir dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą (1:1), o antrajame tiesiog pašėlo. Į „Ringio“ vartus krito vienas po kito 3 įvarčiai ir „kalniečiai“ šventė antrąją pergalę antrajame rate (4:1).

Taip pat skaitykite