Vienuoliktasis klojimo teatrų festivalis „Vėtrungė 2016”

IMG_4389

kvitrina.com

Po šalto ir lietingo birželio šeštadienio į į vienuoliktąjį klojimo teatrų festivalį „Vėtrungė 2016“ susirinko gausus būrys mėgėjiško teatro aistruolių. Šį kartą atvyko VšĮ Panevėžio ir Utenos regionų aklųjų centro dramos studija „Arka“ su Justino Marcinkevičiaus „Balade apie Ievą“ (rež. Rima Žostautienė), Trakų kultūros rūmų Dusmenų padalinio dramos kolektyvas su Jadvygos Valionienės „Klaida“ (rež. Rima Karšokienė), Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų teatras su Stasio Kapnio „Plutelė ir pelės“ (rež. Alma – Ona Vaišnienė), Prienų kultūros ir laisvalaikio centro Naujosios Ūtos mėgėjų teatras „Vėtrungė“ su „Velnio vestuvės, velnio ir laidotuvės“ pagal Juliją Žemaitę (rež. Anelė Lukjančuk), Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro dramos kolektyvas su Liudvikos Didžiulienės – Žmonos komedija „Paskubėjo“ (rež. Angelė Jaruševičienė), Elektrėnų kultūros centro dramos kolektyvas su Kazio Sajos „Kepurė dega“( rež. Nijolė Skorubskienė),

Kruonio kultūros centro Kalvių struktūrinio padalinio dramos kolektyvas „Brasta“ su Daivos Čepauskaitės „Pupos“( rež. Janė Bernotienė), Elektrėnų kultūros centro Gilučių dramos kolektyvas su Edmundo Untulio komedija „Nosis su apgamu“ (rež. Vida Vičkačkienė).

Nors lauke buvo vėsu, tačiau žiūrovams iš juoko besilaikant pilvus tikrai nebuvo šalta, o ir laikas buvo bejėgis prieš gerą nuotaiką.

Beje, Stadalių šeima vaišino ant kelmo virta sriuba, kuri buvo ypač gardi. Po renginio jo organizatorė ir siela Anelė Lukjančuk sakė, jog renginys buvo tikrai puikus. „Iš pradžių žiūrovų buvo mažoka, tačiau dar neįpusėjus renginiui, jų vis daugėjo ir daugėjo, o pabaigoje buvo gana didelis būrys”.

Organizatorių nuotrauka

Taip pat skaitykite