Vienmandatėje Prienų-Birštono apygardoje LSDP atstovaus Alvydas Vaicekauskas

Lietuvos socialdemokratų partija priėmė sprendimą, kad Prienų ir Birštono savivaldybes jungiančioje rinkiminėje apygardoje tinkamiausias kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą – Alvydas Vaicekauskas. Alvydas partijai priklauso nuo 1995 m, yra sukaupęs didelę patirtį, sprendžiant klausimus įvairiuose savivaldos grandyse. Dirbo Pakuonio seniūnu, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi, Savivaldybės meru. Gerai žino gyventojų problemas. Visur dirbo sąžiningai, atsakingai. Per paskutinius savivaldos rinkimus sulaukė didžiausio gyventojų palaikymo. Lietuvos socialdemokratų partija remia ir palaiko Alvydą Vaicekauską kaip tinkamiausią mūsų partijos kandidatą rinkimuose į Seimą vienmandatėje Prienų-Birštono apygardoje.

LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius

Taip pat skaitykite

18 komentarai

 1. Taigi taigi, kad...

  Taigi, kad kai A. Vaicekauskas buvo meru, buvo dirbamasavivaldybėje, o ne prastūminėjami projektai saviems.
  Būtent, kad A. Vaicekauskas ir yra sąžiningas ir dirbantis.
  Ir tai tikrai rimtas kandidatas.

 2. taigi taigi

  Buvau isvaziaves…o ziuriu kiek cia visokiu naujienu.
  Nejuokaukit su sitais visais komentarais – vieno zmogaus surasytais.
  Man uzteko pamatyti Vaicekauska bunant jam meru – tris kartu teko eiti man rupimu klasimu – nieko neisprende – zadejo zadejo ir po siai dienai pamates nenori i mano puse ziureti.
  Apie koki pasitikejima snekat…gal savam rate…ir tai zinau, kad partijoje ne kokie reikalai… -ne patirtyje cia esme,(kurios visi vienokios ar kitokios turi) o zmogaus saziningume, nuveiktuose darbuose.