Vėžionių bendruomenės šventė sugrįžo su trenksmu!

Vilija Čiapaitė

Birželis žolynais ir gėlynais ruošiasi palydėti paskutines dienas, kuomet dienos ilgėja, o naktys trumpėja. Bendruomeniška ir draugiška Vėžionių bendruomenė „Topolis“, kurios pirmininkė Irma Kerešienė, po pertraukos subūrė būrį šaunių pagalbininkų, rėmėjų ir surengė šventę, kurios akcentas – Jonai ir Janinos. Beje, į ją atvyko gausus būrys svečių ne tik iš Prienų rajono, bet ir iš Alytaus bei kitų kraštų.

Smagu, kad didelis dėmesys buvo skirtas Vėžionių bendruomenės vaikams, kurie krykštavo gaudydami muilo burbulus, čiužinėjo batutu, šokinėjo ir vis norėjo, kad šis smagumas tęstųsi ilgai. Beje, vaikai dar ir ledus laižė, mat šis gardumynas buvo skirtas būtent jiems.

Koncertinę programą pradėjo kapela „Klajokliai“ iš Alytaus (vad. Modestas Kuzmickas). Vos tik užgrojus muzikai, daugelis klausėsi ir džiaugėsi linksma vasaros vakaro vėsa. Tačiau, argi ilgai sėdėsi? Muzikantai taip grojo ir dainavo, jog vyresnieji, seniai bešokę, vis tik neatsilaikė – suko sukinukus su partnerėmis ir dar sugebėjo pašmaikštauti, kartu su dainininkais dar ir padainuoti! Buvo smagių akimirkų, kai vėžioniškiai jau diskutavo apie orus, būsimą derlių, o gaspadinės dalinosi, ką gamins ir neš į rūselius, kad žiemą ant stalo turėtų kuo šeimą ir svečius pamaloninti.

Kai linksmybės įsisiūbavo, šventės dalyviai buvo vaišinami gardžia sriuba, kurią išvirė Jiezno medžiotojų būrelis. Oi, kokia skani ji buvo, net vaikai, pamiršę, kad prisilaižė ledų, prie virėjų ar artimųjų prisigretino ir su malonumu ją srėbė.

Visą laiką skambėjo dainos ir šauni muzika. Ir kaip nebus smagu, kai susirinkusius linksmino dainininkai Aušra ir Šarūnas, solinę programą atliko Modestas Kuzmickas. Daugeliui vakaro staigmena tapo šmaikštusis Artūras Orlauskas. Koncertinę programą vainikavo grupės „Lietuvaičiai“ pasirodymas, sukeldamas visiems šventės dalyviams ir svečiams džiugių akimirkų.

Ir dar. Malonią staigmeną dalyviams paruošė ir vėžioniškis Audrius Dumalakas, kuris savo skrydžiu lėktuvu virš šventės dalyvių galvų pradžiugino ir kartu sulaukė džiugių plojimų.

Šventės kulminacija tapo Arūno Vaidogo dovanoti šventiniai fejerverkai, kurie užbaigė šią nuostabią dieną. Pasak pirmininkės, visa Vėžionių bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Arūnui Vaidogui, rėmėjams, dalyviams ir pagalbininkams už gražią šventę, palikusią širdyse daug džiugių prisiminimų ir sustiprinusią bendruomenės dvasią.

Taip pat skaitykite