Vestuviniai žiedai – kaip išsirinkti?

2_

Seniau žmonės neturėjo galimybės pasirinkti vestuvinio žiedo. Tai būdavo pats paprasčiausias auksinis žiedas be jokių graviūrų ar maišyto aukso. Šiais laikas vestuvinių žiedų pasirinkimas yra be galo platus. Galima rinktis tarp geltono ir balto aukso, tarp klasikinio ir modernaus, graviruoto ar lygaus žiedo. Tad kokie žiedai dabar madingiausi ir kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

Madingiausi žiedai

Šiais moderniais laikais poros linkusios atsisakyti paprastų auksinių žiedų. Vietoj jų jos renkasi modernius žiedus, kurie išsiskirtų iš kitų ir pabrėžtų jų pačių išskirtinumą. Dažnu pasirinkimu tampa baltas auksas, kuris yra kiek brangesnis, bet jau išsiskiria iš kitų vestuvinių žiedų, nes yra baltas, o ne auksinis. Taip pat, tampa madinga rinktis aštrių formų ir kampų žiedus, atitinkančius šiuolaikinio meno formas. Tai kažkas inovatyvaus, išskirtinio ir prabangaus.

Unikalūs žiedai

Daugelis porų vis dar pasilieka prie klasikinių apvalių formų auksinių žiedų, nors taip pat bando varijuoti ir sukurti ką nors unikalaus. Vienas iš variantų kaip sukurti kažką individualaus, tai graviravimas. Dažnai graviruojami vardai, vestuvių data ar netgi kokie nors simboliai. Taip pat poros mėgsta įkomponuoti kokį nors brangakmenį ar kristalą, kuris jiems yra artimas. Dar asmeniškiau tampa, kai naudojamas savo auksas ar netgi artimųjų dovanotas ar iš jų paveldėtas. Visos šios smulkmenos sukuria individualius ir unikalius vestuvinius žiedus. 

Retesni žiedai

Yra keletas žiedų rūšių, kurios yra kiek mažiau žinomos. Dažniausiai renkamasi tarp geltono ar balto aukso, tačiau taip pat galima rinktis raudoną auksą ar baltą padengtą rodžiu. Pastarasis atrodo itin moderniai ir išskirtinai. Ieškantiems netradicinių sprendimų, siūlomi net iš meteorito, titano ar platinos pagaminti vestuviniai žiedai. Tačiau tokie sprendimai tinkamiausi drąsiausiems ieškotojams, kurie mėgsta laužyti visus standartus.

Šiais laikais vestuvinis žiedas nusako daugiau, nei šeimyninį statusą. Jis gali atspindėti poros savitumą ir unikalumą. Vestuvinių žiedų pasirinkimas yra be galo platus. Tad poros galės tikrai nesunkiai išsirinkti žiedus, kurie geriausiai atspindėtų juos pačius.

Daugiau apie juvelyrinius dirbinius sužinosite: https://fashiongold.lt/lt/

 

Taip pat skaitykite