„Versmės“ turnyro starte – „Žvėrių“ ir „Makaronų“ komandų pergalės

futbolas-60754541Balandžio 9 d. Birštone startavo „Versmės“ futbolo 5×5 turnyras.

Pirmieji į aikštelę išbėgo „Žvėrių“ ir „Jiezno“ komandų futbolininkai.
Pirmąjį turnyro įvartį pelnė „Žvėrių“ futbolininkai (1:0). „Jiezno“ komanda taip pat nemiegojo ir rezultatą išlygino (1:1). Bet vėliau „Žvėrys“ perėmė iniciatyvą ir mušė vieną po kito įvarčius.

Po pirmojo kėlinio „Žvėrių“ futbolininkai pirmavo 3:1, antrajame kėlinyje jų persvara padidėjo iki 4 įvarčių (5:1). „Jiezno“ futbolininkai sugebėjo pelnyti dar vieną prestižo įvartį (5:2), bet „Žvėrių“ pergalė jau nekėlė abejonių.

Birštono sporto centro jaunimo ir „Makaronų“ komandų rungtynėse pradžia buvo gan netikėta. Nors „Makaronų“ futbolininkai pirmieji įmušė įvartį (0:1), jaunieji sporto centro auklėtiniai atsakė dviem taikliais smūgiais (2:1). Tiesa, patirtis paėmė viršų ir iki pirmojo kėlinio pabaigos „Makaronų“ komanda išsiveržė į priekį (2:3).

Antrojo kėlinio pradžioje „Makaronų“ futbolininkai padidino savo persvarą iki 3 įvarčių (2:5). Jaunimas sušvelnino rezultatą (3:5), bet praleido du įvarčius iš eilės (3:7). Iki rungtynių pabaigos komandos dar spėjo pelnyti po vieną  įvartį (4:8), ir „Makaronai“ šventė pergalę.