Vėl aštuoniese į rungtynes nuvykę „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai krito N. Akmenėje

IMGP75921

Spalio 30 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė išvykos rungtynes su Akmenės rajono „Patriots“ komanda. Deja, bet tik aštuoniese į rungtynes nuvykę prieniškiai krito N. Akmenėje rezultatu 75:113 (19:29, 21:26, 23:32, 12:26).

Rungtynių pradžioje Prienų komanda laikėsi (15:17), bet paskui gavo nokdauną (0:12) ir po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų deficitą (19:29). Likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 4 min. „Labas GAS-KKSC“ sumažino skirtumą iki 7 taškų (32:39). Bet kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai vėl spurtavo ir po dviejų kėlinių Prienų krepšininkai atsilikinėjo rezultatu 40:55. Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau didino savo persvarą ir po trijų kėlinių jų pranašumas jau siekė 24 taškus (63:87). Deja, ir ketvirtajame kėlinyje situacija atrodė beviltiškai. „Patriots“ bėgo į priekį, o Prienų krepšininkai tik atskirais dūriais laikėsi rungtynėse. Jos pasibaigė 38 taškų pralaimėjimu (75:113).

249376176_269461871855309_2256032800952865633_n 2

Edas Valenta ir Gediminas Maceina pelnė po 27 taškus, Darius Kuzmickas pridėjo 10, Mantas Jančiauskas – 7.

Rungtynės parodė, jog „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai tiesiog neturėjo galimybių laimėti, nes pavargo. „Patriots“ komanda žaidė greitą žaidimą ir buvo pranašesni visur. Prienų komanda stengėsi, bet jėgos nebuvo lygios.