Veiverių seniūnijos seniūno pavaduotoja – Joana Kėvalienė


kvitrina.com

Liepos 1 d. Veiverių seniūnijos seniūno pavaduotoja pradėjo dirbti Joana Kėvalienė, kuri laimėjo Prienų rajono savivaldybės skelbtą konkursą šioms pareigoms užimti.
Užimti minimas pareigas panoro 9 pretendentai, į konkursą atvyko penki. Pasak J. Kėvalienės, nusišypsojo laimė ir štai, ji čia.
Joana su vyru Mindaugu ir trimis vaikais gyvena Graižbūdės kaime. Lankė Plutiškių vidurinę mokyklą, mokėsi tuometiniame Lietuvos žemės ūkio universitete, kur įgijo mechanikos bakalauro laipsnį, taip pat baigė magistro studijas. Dirbo Kazlų Rūdos savivaldybėje, Seimo nario Manto Varaškos padėjėja. 9 mėnesius patarinėjo  Kazlų Rūdos merui Mantui Varaškai, bet nutarė pasitraukti iš pareigų ir pailsėti.
Bet, kaip sakoma, žmogus planuoja, o likimas juokiasi. Pamatė skelbimą, jog vyksta konkursas Veiverių seniūnijos seniūno pavaduotojo vietai užimti ir nutarė išbandyti jėgas. Bandymas buvo sėkmingas.
Pasak Joanos, patirties dirbti su žmonėmis ir įsiklausyti į jų problemas turi pakankamai, nes būdama Seimo nario padėjėja nuolat bendravo su į biurą ateinančiais žmonėmis ir stengėsi padėti išspręsti jų problemas.

Liepos 1 d. Joaną Kėvalienę su darbo pradžia pasveikino meras Alvydas Vaicekauskas, Tarybos narė Daiva Macijauskienė, Veiverių KLC direktorė Elena Simonavičienė ir, aišku, Veiverių seniūnijos seniūnas Vaclovas Ramanauskas su seniūnijos darbuotojais.

Taip pat skaitykite