Veiverių „Pozityvūs“ lengvai susitvarkė su Kauno „Šturmo“ futbolininkais

Rugsėjo 17 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos rungtynes su Kauno „Šturmu“. Tiesa, Veiverių komanda namų rungtynes žaidė ne Prienuose, o Kaune.

„Pozityvūs“ jau pirmojo kėlinio pradžioje po 11 m baudinio išsiveržė į priekį (1:0, Elvinas Derevenko). Po 17 min. Veiverių komanda savo persvarą padidino iki dviejų įvarčių (2:0, Artiom Spelman).

Antrajame kėlinyje „Pozityvūs“ pradėjo triuškinanti varžovus. Į „Šturmo“ vartus krito dar 5 įvarčiai. Jų autoriais tapo Tomas Klaudijus Tamašauskas, Klaudijus Dargis (2), Elvinas Derevenko, Mindaugas Minevičius. Po šios pergalės „Pozityvūs“ futbolininkai pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą, nustumdami į trečiąją Prienų „Nemuno“ komandą.