Veiverių „Amberis“ išlygino KKL „Mažosios taurės“ ketvirtfinalio seriją

Balandžio 2 d. Veiverių „Amberio“ krepšininkai po pratęsimo išplėšė pergalę KKL „Mažosios taurės“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse su „Kolegų“ komanda ir tęsia kovą dėl taurės. Bus žaidžiamos dar vienerios  rungtynės, kuriose ir taps aišku, kuri komanda pateks į pusfinalį.
Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Amberio“ krepšininkai buvo sutriuškinti 30 taškų skirtumu (58:88). Žaidimas veiveriškiams nesiklijavo visas rungtynes. Komandos lyderio Vytauto Mocevičiaus pelnytų 28 taškų pergalei neužteko. 15 taškų pelnė Vytautas Bereiša. Antrose rungtynėse Veiverių komanda jau neleido varžovams šeimininkauti aikštelėje, nors rungtynės ir buvo sunkios.

Po trijų kėlinių „Amberis“ įgijo 4 taškų pranašumą, bet ketvirtajame varžovai panaikino veiveriškių turėtą persvarą, ir nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo, kuriame sėkmingiau sužaidė mūsų krašto krepšininkai (67:61).

Ir antrose serijos rungtynėse Veiverių komandoje daugiausiai taškų įmetė  Vytautas Mocevičius (22 taškai, 12 atkovotų kamuolių), 19 pridėjo Povilas Glaniauskas, 15 – Vytautas Bereiša.