Varžybos Concept 2 treniruokliais „Žiburio“ gimnazijos taurei laimėti

IMGP7768

Sausio 20 d., penktadienį, gimnazijoje vyko projekto „Sportuokime su džiaugsmu – gyvenkime sveikai!“ (SRF-FAV-2020-1-0184), kurį bendrai finansuoja Sporto rėmimo fondas, kalėdinės varžybos Concept 2 treniruokliais „Žiburio“ gimnazijos taurei laimėti,.

Varžybose dalyvavo gausus būrys sportininkų ne tik iš mūsų gimnazijos, bet ir svečiai iš Išlaužo pagrindinės mokyklos, Veiverių T. Žilinsko ir Rokų gimnazijų.

Tai asmeninės – komandinės varžybos. Merginos ir vaikinai varžėsi 1000 m distancijoje. Merginų grupėje geriausiai sekėsi mūsų „žiburietėms“: V. Šuliauskaitei, kuri iškovojo pirmąją vietą, antrąją laimėjusiai P. Vilbasytei , trečiąją – V. Martusevičiūtei. 

Vaikinų grupėje geriausiai pasirodė taip pat „Žiburio“ gimnazijos mokiniai: pirmasis buvo T. Vaitkevičius, antrasis – Ą. Barkauskas, trečioji vieta teko Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokiniui K. Kondrašui.  Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, prizininkai – medaliais.

IMGP7776

Komandinėse varžybose I-ąją vietą iškovojo Prienų „Žiburio“ gimnazijos IV b klasės komanda (T. Vaitkevičius, Ą. Barkauskas, J. Nickus, M. Ardaravičius, E. Kaminskaitė, A. Skrockytė). Antrąją vietą dalinosi Prienų „Žiburio“ gimnazijos IV a klasės komanda (E. Račius, N. Laukevičius, K. Vilkas, M. Jonelis, V. Miknevičiūtė, K. Šinkūnaitė). Trečiąją – Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komanda (K. Kondrašas, K. Serbentaitė, V. Serbentaitė, P. Martinkevičius,  T. Stoliarovas, V. Vasiliauskas). Komanda-nugalėtoja apdovanota „Žiburio“ gimnazijos taure ir diplomu.

Visos komandos buvo apdovanotos Padėkos raštais, taurėmis, dalyviai – prisiminimo medaliais. Mokiniai ne tik dalyvavo varžybose, vaišinosi kibinais su sultiniu, bet ir gilino praktinius įgūdžius stebėdami Prienų visuomenės sveikatos biuro specialistės G. Mažeikienės  mokymus, kaip efektyviai suteikti pirmąją pagalbą užspringus. 

Norime padėkoti projekto partneriams – Prienų rajono savivaldybei, VšĮ „Birštono Nemunas“, Prienų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui, UAB „Osmedas“, MB „Arūnvilkasa“, VŠĮ „Krašto vitrina“, taip pat Prienų kūno kultūros ir sporto centrui, mokiniams, padėjusiems organizuojant šį renginį. 

Organizatorių informacija

SRF-logo_RGB_pagrindinis-01

Taip pat skaitykite