Užuguostyje oficialiai atidaryta sporto salė

IMGP1910

Sausio 19 d. buvusios Užuguosčio pagrindinės mokyklos sporto salėje po ilgų metų pertraukos vyko ne tik oficialios krepšinio varžybos, bet ir oficiali sporto salės atidarymo ceremonija.

Iniciatyvos sporto salei atnaujinti ėmėsi kaimo bendruomenė „Užuguostis“ su partneriais iš Pieštuvėnų, Radomislio ir Nemaitonių seniūnijos kaimo bendruomenių. Projektas buvo vykdomas VVG lėšomis. Jo vertė – 183 528,72 Lt, iš jų pareiškėjo ir partnerio indėlis sudarė 18 352,87 Lt.

Salės atidarymo ceremonijoje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė, Stakliškių seniūnijos seniūnas Gintautas Kaminskas, bendruomenių atstovai, Užuguosčio ir aplinkinių kaimų gyventojai.

Po simbolinės juostelės nukirpimo į aikštelę išbėgo Užuguosčio ir Onuškio krepšinio komandos, kurios žaidė Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos rungtynes.

Į salės atidarymo ceremoniją susirinkę žmonės teigė, jog šiuo įvykiu labai džiaugiasi, nes atsirado vieta, kur gali susirinkti jaunimas ir pažaisti, dažniausiai krepšinį.

Tiesa, salėje nebuvo itin šilta, bet pasak bendruomenės atstovų, tokios situacijos priežastis – žmogiškasis faktorius. Reikia tikėti, jog taip ir yra, nes vienas iš projekto įgyvendinimo uždavinių buvo šildymo įrengimas ir kokybiškų sąlygų sportinei ir kultūrinei veiklai sudarymas.

Vis tik, buvau nustebintas, jog pažiūrėti savo komandos rungtynių susirinko nemažai vietos gyventojų. Viena moteris pasakė, jog kitaip ir negalėjo būti, nes tai kaime tikras įvykis. Būtent šie žodžiai ir apibendrina šio įgyvendinto projekto esmę.

 

Jonas Kavaliauskas

Taip pat skaitykite

6 komentarai

  1. Vietinis

    Kam reklama kam nauda, Aš pats naudojuosi salės malonumais ir tikrai palyginus salės ir lauko temperatūras galima joje sportuoti, ir tai darome su mielu noru. O dėl šildymo „Vietinis“ pats galite padaryti sau reklamą ir paaukoti jaunimui salės šildymui malkų. Jaunimas tikrai nesupyktų. Salė Užuguoščiui tikrai svarbus pastatas nes kai atsirado galimybė sportuoti netenka jaunimui kampais trintis ir leist laiką ir sveikatą vėjais, nes be salės nėra kito užsiėmimo kaip girtuokliauti ir pan. tikrai reik pagirti Gintautą Sodaitį, Damutę Sodaitienę , Onutę Ročiene ir Užuguoščio bendruoninę „Užuguostis“ už pastangas, nervus nes tikrai to reikėjo salės renovačijai. Galime tik pagirti tokius žmones ir jų atsidavimą gimtajam kaimui ir jų žmonėms.

  2. to vietinis

    o ką tamsta padarėte kad ir dėl savo reklamos? Pritraukėte investicijas į kokią nors apleistą teritoriją, kuri vėl galės tarnauti jūsų miestelio ir apylinkių žmonėms, jaunimui? Matyt labiau tinka namuose lindėti ir skaityti higienos normas ir paskui nesąmones pliurpt. Per tokius „vietinius“ žinovus aktyvesni ir pilietiškesni žmonės bijo ką ir daryt, kad nebūtų koneveikiami už gerus darbus. Tokie „vietiniai“ – miestelio gėda!