Uraganinė „Mačiūnai-KKSC“ puolimo banga nušlavė „Olimpą“. Ketvirtfinalio serijos baigtis spręsis Plungėje

Balandžio 24 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai ketvirtose „Nostra.lt-RKL“ čempionato atkrintamųjų ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse surengė nematytą uraganinį puolimą ir tiesiog nušlavė Plungės „Olimpą“ (116:67) bei perkėlė ketvirtfinalio serijos baigtį į Plungę. Pergalės atveju „Olimpas“ galėjo žengti į finalinį ketvertą, nes pirmavo serijoje iki trijų pergalių 2:1.  Bet Prienų komanda, palaikoma gausiai į areną susirinkusių sirgalių, sužaidė nepriekaištingas rungtynes. Tokiu būdu nutarė pasveikinti trenerį Paulių Ivanauską su gimtadieniu. „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai pataikė 21 tritaškį iš 39 mestų, atkovojo 54 kamuolius, o varžovams leido tai padaryti 38 kartus. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai parodė charakterį ir kovojo dėl kiekvieno kamuolio lyg liūtai. Ir tai darė ne tik po savo, bet ir varžovų krepšiu.

Gerą toną pirmajame kėlinyje davęs Domantas Šeškus (3 tritaškiai) estafetę perdavė Juozui Talat-Kelpšui, kuris pelnė du tritaškius iš eilės ir po pirmojo kėlinio Prienų komanda susikrovė 15 taškų persvarą (28:13).
Antrajame kėlinyje lyderystę perėmė Adomas Stančikas (5 taškai), Paulius Gvazdaitis (4 taškai) bei Arnas Tilindė (7 taškai) ir „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai po dviejų kėlinių savo persvarą padidino iki 18 taškų (46:28).
Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai tiesiog siautėjo, o skirtumas tarp komandų augo lyg ant mielių. Į taškų darymą įsijungė Kajus Okmanas, kuris trečiajame kėlinyje pelnė 11 taškų (3 tritaškiai). Jam gerai talkino Domantas Šeškus (8 taškai) ir Matas Kolesnikovas (6). Po trijų kėlinių Prienų komandos persvara šoktelėjo iki 34 taškų (79:45).
Ketvirtojo kėlinio herojumi tapo Adomas Stančikas, kuris pelnė 17 taškų per kėlinį. 7 taškus į varžovų krepšį įmetė Juozas Talat-Kelpšas ir „Mačiūnai-KKSC“ padidino savo pranašumą iki 49 taškų (116:67).
Domantas Šeškus pelnė 24 taškus (25 naudingumo balai), Adomas Stančikas – 22 (9 atkovoti kamuoliai, 31 naudingumo balas), Matas Kolesnikovas – 16, Juozas Talat-Kelpšas – 13, Kajus Okmanas – 11. Martynas Kancevičius atkovojo 11 kamuolių (8 taškai).
„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai išlygino serijos rezultatą (2:2) ir dabar viskas spręsis balandžio 27 d. Plungėje. Rungtynių pradžia 16 val.