Ukrainos medikai ,,Tulpės“ sanatorijoje semsis patirties

 

paramos_fondas_unija_1219-225504-747Pastaruoju metu didžiulį susirūpinimą visuomenėje kelia įvykiai kaimyninėje šalyje Ukrainoje. Solidarizuojamasi su Ukrainos žmonėmis, padedant pagal savo galimybes: šalies vadovai, politikai ir paprasti dirbantys žmonės, įvairiu lygmeniu remia teisėtą ukrainiečių kovą už savo šalies nepriklausomybę. Lietuvos medikai priima gydytis sužeistuosius karo metu, vykdo reabilitacijos programas. Tačiau paprastai karo žaizdos būna ilgalaikės.

Ukrainos medikams reikia galvoti ir apie reabilitacijos centro steigimą bei veiklą pačioje Ukrainoje. Tai ne tik individo psichoemocinės būklės stabilizavimas, bet ir visų asmens biosocialinių funkcijų atstatymas. Šiuos ir kitus klausimus susijusius su medicina ir psichoemocine reabilitacija Ukrainos medikai, paramos fondo steigėjai, dvasininkai aptars Birštono ,,Tulpės“ sanatorijoje. Sveikatos apsaugos ministerija rekomendavo,,Tulpės“ sanatoriją, kaip turinčią pakankamą patirtį ir kompetenciją šioje srityje.

Šių metų vasario 18 dieną į Birštono ,,Tulpės“ sanatoriją atvyksta 7 asmenų delegacija iš Ukrainos. Minėti klausimai pagal sudarytą darbotvarkę bus aptariami ,,Tulpės“ sanatorijos gydykloje.
Vizito pradžia 13:30 val.

,,Tulpės“ sanatorijos informacija.

Taip pat skaitykite