Turnyrą „Krašto Vitrinai – 10“ laimėjo Garliavos futbolininkai

Birželio 2 d. Paprienės stadione vykusį turnyrą „Krašto Vitrinai – 10“ laimėjo FK „Garliava“ futbolininkai, kurie finale įveikė (1:0) FK „Fortūna – 1“ komandą iš Kauno. Trečioji vieta atiteko Prienų KKSC komandai, kuri mažame finale įtikinamai (3:1) įveikė Kauno „Fortūnos – 2“ futbolininkus. Įvarčius prieniškiams pelnė A. Zagurskas, P. Damynas ir L. Valukonis. Pastarasis tapo ir rezultatyviausiu turnyro žaidėju (5 įvarčiai) bei pripažintas geriausiu turnyro saugu.

Turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. „A“ pogrupyje žaidė Prienų KKSC, Vilkaviškio SC, Kauno rajono „Babtai“ ir Kauno FM „Fortūna – 2“ komandos. Aikštelės šeimininkai pogrupių rungtynėse visus savo varžovus įveikė gan įtikinamai. Prieniškiai 4:0 įveikė vilkaviškiečius, 3:0 – „Babtų“ futbolininkus bei 4:1 – „Fortūnos – 2“ komandą ir pogrupyje buvo pirmi. Antroji vieta atiteko FM „Fortūna – 2“ futbolininkams.

„B“ pogrupyje, kuriame kovojo Alytaus SC, Prienų KKSC – 2“, „Garliavos“ ir FM „Fortūna – 1“ komandos, nė vienai iš jų nepavyko laimėti visų rungtynių. „Garliava“ iškovojo dvi pergales ir vienerias rungtynes sužaidė lygiosiomis bei surinko 7 taškus. Vienu tašku mažiau surinkę FM „Fortūna – 1“ futbolininkai buvo antri.

Pusfinalio poras sudarė Prienų KKSC ir FM „Fortūna – 1“ bei FK „Garliava“ ir FM „Fortūna – 2“ komandos.

Prieniškiai rungtynių pabaigoje praleido įvartį (0:1) ir į finalą nepateko. Antrame pusfinalyje FK „Garliava“ nesunkiai susitvarkė su FM „Fortūna – 2“ futbolininkais (3:0). Finale FK „Garliava“ minimaliu skirtumu (1:0) įveikė FM „Fortūna – 1“ futbolininkus, o Prienų KKSC komanda 3:1 – „Fortūnos – 2“ futbolininkus.

3-4 vietas pogrupiuose iškovojusios komandos kovojo dėl 5-8 vietų. Prienų KKSC – 2 futbolininkai 2:3 pralaimėjo „Babtų“ komandai, o kovoje dėl 7 vietos 2:0 įveikė Vilkaviškio SC ekipą.

Alytiškiai net 8:2 įveikė Vilkaviškio SC, o kovoje dėl 5 vietos – 2:1 „Babtus“.

Turnyro organizatoriai nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo taurėmis, medaliais bei diplomais. Geriausiai pasirodžiusiems komandų futbolininkams buvo įteikti specialūs prizai. Jais buvo apdovanoti ir geriausi turnyro žaidėjai. Visi turnyro žaidėjai gavo „Labas“ korteles.

Taip pat skaitykite

1 komentaras