„Tulpės“ sanatorijos naujienos

tulpe spa 4 su logo,,Tulpės“ sanatorija pradėdama vasaros sezoną, savo mylimiems klientams ir Birštono kurorto svečiams  turi džiugių naujienų! Birželio 7 dieną duris atveria renovuotas mineralinio vandens baseino ir turkiškos pirties kompleksas. Baseine kiekvienas apsilankęs patirs unikalaus mineralinio vandens ,,Vaidilutė“ ir povandeninio masažo procedūros teigiamą poveikį sveikatai ir gerai savijautai.

Atraskite jau daugiau nei dešimtmetį mėgiamos procedūros malonumus iš naujo!

Dar viena džiugi naujiena sveikatinimo ir kūno puoselėjimo procedūrų gerbėjams-,,Tulpės“ sanatorijos paslaugų asortimentas papildomas inovatyviomis, išskirtinėmis procedūromis kūnui ir veidui, atliekamomis su natūralia kosmetika. Mineralinis vanduo, žmogaus prisilietimo galia ir kosmetika, išsiskirianti rinktinėmis natūralios botaninės ir jūrinės kilmės sudėtinėmis dalimis, visa tai ko reikia Jūsų kokybiškam poilsiui. Šimtmečių išbandytos gydymo mineraliniu vandeniu technologijos, naudojamų priemonių tobulumas ir inovatoriškumas garantuos neprilygstamus procedūrų rezultatus.

Tik Jums sukūrėme raminančią procedūrą sudirgusiai odai su vandens lelija, jaunystę grąžinančią purvo procedūrą, liekninančią žaliosios kavos procedūrą, odą atstatančią, stangrinančią, suteikiančią energijos procedūrą su mango ir pasifloros vaisių įvyniojimu, be šių procedūrų būtinai išbandykite akimirksniu standinančią, skaistinančią, giliai drėkinančią procedūrą. Būsimoms mamytėms ir ne tik joms, siūlome išbandyti procedūras rankoms ir kojoms.

Atvykite į ,,Tulpės“ sanatorijos istorinę purvo gydyklą ir patirkite tobuliausių gamtos šaltinių jėgą!

Informacija teikiama tel. 8 319 65532, 8 319 61336 el.paštu vgydykla@tulpe.lt.

 

Taip pat skaitykite