Trylika minučių „tylos“ ir Šilalėje Prienų komanda buvo pasiųsta į nokautą

Kovo 30 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė antrąsias „Nostra.lt-RKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes su Šilalės „Lūšies“ komanda. Deja, po 17 minučių žaidimo į priekį išsiveržusi Prienų komanda (56:58) suklupo, pralaimėjo 13 žaidimo minučių atkarpą 38:15 ir turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą 21 taško skirtumu (73:94). Aštuntfinalio serijos rezultatas tapo 1:1.
Kitos rungtynės vyks balandžio 3 d. Prienuose. Rungtynių pradžia 19 val. 45 min.
Prienų komandoje taškus pelnė šioms rungtynėms registruoti žaidėjai. Arno Tilindės sąskaitoje 14, Pauliaus Steikūno – 11, Kajaus Okmano – 10 taškų.

„Mačiūnai-KKSC“ komandai prastai buvo su tritaškių pataikymu (5/28). Mažiau nei pusė buvo įmesta dvitaškių (18/34). Komandą gelbėjo baudos metimai (22/28), o tai byloja apie neblogą agresyvumą puolime. Galima daryti išvadą, jog tokios rungtynių baigties priežastimi tapo pralaimėta kova po krepšiais, prastas pataikymas ir kiaura gynyba (leista įmesti į savo krepšį 94 taškus).
Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų dominavimu (14:7). Prieniškiai nepasimetė ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų (14:12). Bet perimti iniciatyvos nepavyko ir Šilalės komanda kontroliavo žaidimą (17:12, 23:16, 25:19). O po pirmojo kėlinio „Mačiūnai-KKSC“ turėjo 7 taškų deficitą (28:21). Antrajame kėlinyje įvyko prieniškių proveržis, komanda sugebėjo panaikinti dvylikos taškų deficitą (38:26) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (42:42).
Likus iki trečiojo kėlinio pabaigos apie 3 minutėms Adomas Stančikas išvedė komandą į priekį (56:58). O paskui prasidėjo… Aikštelės šeimininkai laimi trijų minučių atkarpą 10:1 ir po trijų kėlinių Prienų komanda jau turėjo 7 taškų deficitą (66:59).
Ketvirtajame kėlinyje Šilalės krepšininkų pranašumas buvo akivaizdus. Kėlinį „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai pralaimėjo 28:14, o rungtynes 94:73.