Trečiokas Augustas Kurlavičius – Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados nugalėtojas

Augustas Kurlavičius

Augustas Kurlavičius

kvitrina.com

„Spręsti uždavinį ir ieškoti tiesos yra tas pats“ (dr. Romualdas Kašuba).

Balandžio 29 d. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete vykusioje Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos trečiokas Augustas Kurlavičius (mokytoja Danutė Moisejevienė) iškovojo pirmąją vietą.

Matematikos mokytoja Danutė Moisejevienė su savo auklėtiniu

Matematikos mokytoja Danutė Moisejevienė su savo auklėtiniu

Augustas tapo ir geriausiuoju Prienų rajono pradinukų matematiku. Pasak jo mokytojos Danutės Moisejevienės, per rezultatų paskelbimo ceremoniją ištarta Augusto pavardė sukėlė didelį džiugesį, o docento Romualdo Kašubos mesta frazė „Prienai yra Prienai“ – ir pasididžiavimą savo miestu ir mokykla.

P4291113

Konkurso, kurį organizavo „Gabių vaikų akademija“, finaliniame etape dalyvavo 135 3–4 klasių pradinukai iš 39 šalies miestų ir rajonų.

Pasak D. Moisejevienės, nors Augustas išsiskiria darbštumu ir atkaklumu, pasiruošimas olimpiadai buvo nelengvas ir reikėjo praleisti daug valandų kompiuterių klasėje, prie interaktyviosios lentos, sprendžiant įvairius uždavinius.

Olimpiados laimėtojas ir jį paruošusi mokytoja gegužės 2 d. buvo iškilmingai (tortas, balionai, rožės, padėkos) pagerbti „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.

 

Taip pat skaitykite